18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Internauci bezlitośni

Kinga Duda skończyła prawo! Wytłumaczy tacie, jak działa Konstytucja?

15.05.2019  13:44
Kinga Duda skończyła studia prawnicze
Kinga Duda skończyła studia prawnicze Fot: LUKASZ GAGULSKI/AGENCJA SE/East News

Andrzej Duda pochwalił się na Instagramie zdjęciem córki, która właśnie skończyła studia prawnicze. Internauci dopytują: wytłumaczy panu, jakie paragrafy pan łamie?

Kinga Duda unika mediów, ale dziś jest o niej głośno. Wszystko za sprawą sławnego taty, który pracuje nieco inaczej, niż większość polskich rodziców - jest prezydentem państwa.

Pan Andrzej Duda pochwalił się właśnie zdjęciem swojej jedynej latorośli na Instagramie. A powód miał do tego znaczący - Kinga skończyła studia prawnicze!

Kinga Duda skończyła prawo

Kinga Duda idzie w ślady ojca

Dumny tata chciał pochwalić się dzieckiem i chwała mu za to. Gorzej, że nie przewidział konsekwencji. Wszak sam jest doktorem prawa, ale wielu zarzuca mu, że go nie zna. Prezydent wielokrotnie oskarżany był o łamanie konstytucji, więc temat powrócił wraz ze zdjęciem córki.

Czy córka na podstawie zdobytej przez siebie wiedzy jest w stanie obiektywnie ocenić pana wykroczenia i przestępstwa względem Konstytucji? - dopytuje jeden z komentujących, a podobnych wpisów jest sporo więcej.

Cóż, fakty są takie, że dziewczyna ma szanse zawojować prawniczy rynek. W zeszłym roku została wyróżniona przez Uniwersytet Jagielloński jako jedna z ich najlepszych studentek. Świetne wyniki i prawnicza rodzina mogą bardzo pomóc jej w karierze!

Czytaj także