18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Słoneczna Islandia

Anna Dereszowska TOPLESS na wakacjach! [WIDEO 18+]

07.11.2022  15:36
Anna Dereszowska zdjęcia topless
Anna Dereszowska zdjęcia topless Fot: Paweł Wodzyński/East News

Anna Dereszowska rozpieszcza swoich fanów publikując serię przepięknych zdjęć z jednego z najurokliwszych miejsc świata – Islandii. Aktorka spędza tam właśnie wakacje ze swoim partnerem.

Ach! Być znów młodym i kąpać się nago na Islandii! Piękne to chwile, godne wspominania aż do późnej, siwej starości. Piękna sprawa. Tę właśnie czynność wykonywała w bardzo niedalekiej przeszłości Anna Dereszowska, znana i lubiana aktorka, która chętnie relacjonuje swoje poczynania w sieci.

To bowiem dzięki jej niedawnemu postowi na Instagramie odkryliśmy niezwykłą informację – Anna Dereszowska kąpała się topless w gorącym źródle na Islandii! Towarzyszył jej niezawodny Daniel Duniak, jej partner.

Hola, hola! Wytłumaczcie wpierw, co Dereszowska robi na Islandii!

No właśnie. Otóż Anna Dereszowska wybrała się w podróż po Islandii kamperem wraz z Danielem Duniakiem w ramach urlopu wypoczynkowego tylko we dwoje. Latem natomiast zamierza wybrać się już na tę dziwaczną wyspę całą rodzinką!

Okazuje się, że w podróży naprawdę niewiele do szczęścia potrzeba. Luksusem na tym wyjeździe jest obezwładniająco piękna natura. Poranna kawa przygotowana w domu na kółkach, wypita z widokiem na Islandię – jest idealnie. Zakochaliśmy się w tym sposobie podróżowania. Latem odpalamy #camplife w pełnym składzie

- zapowiedziała aktorka.

Dobra, a teraz te zdjęcia topless

Okej! Otóż Anna Dereszowska zamieściła całą serię postów na temat swej podróży na Islandię. Najnowszy z nich jest jednak niezłym zaskoczeniem, bowiem kobieta, mimo potwornego zapewne mrozu, pozuje roznegliżowana stojąc w wodzie powyżej pasa! Normalnie można by obawiać się przeziębienia albo czegoś gorszego, ale uspokajamy – pani Anna kąpała się w gorących źródłach. I było właśnie tak gorąco, że zbędny okazał się nawet stanik.

Faktyczny powód półnagiej kąpieli jest niezwykle prozaiczny – Anna Dereszowska nie miała przy sobie stroju kąpielowego, ani nawet ręcznika. Nagła kąpiel w pobliskim źródełku była całkowicie spontaniczna.

Zdjęcia topless pani Dereszowskiej to jednak nie wszystko! Na Instagramie zamieściła także krótkie nagranie, jak pływa w gorącej wodzie w samych majtkach.

Post Anny Dereszowskiej znajdziesz poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także