18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rozstaje się ze swoim skarbem

Trudna decyzja Lewandowskiej. To koniec

Wojciech Kozicki
18.09.2023  17:25
Anna Lewandowska zamyka Healthy Center by Ann. Co na to Robert Lewandowski?
Anna Lewandowska zamyka Healthy Center by Ann. Co na to Robert Lewandowski? Fot: Pawel Wodzynski/East News

Anna Lewandowska podjęła trudną decyzję. Rozstaje się ze swoją marką i zamyka biznes Healthy Center by Ann. Czy zarobki Roberta Lewandowskiego wystarczą, by utrzymać rodzinę Lewandowskich?

Anna Lewandowska zdecydowała. Żona Roberta Lewandowskiego po latach zamyka swój dochodowy biznes w Warszawie. To koniec marki rozwijanej od 2018 roku. Biznes zostanie zamknięty we wrześniu 2023 r.

Anna Lewandowska ogłasza koniec Healthy Center by Ann. Będzie nowa siłownia w Warszawie?

Jak przypomina Fakt, w Healthy Center by Ann w Warszawie Anna Lewandowska stworzyła niezwykłe centrum treningowe. Warszawiacy mogli korzystać z porad doświadczonych trenerów. Jak jednak ogłosiła Anna Lewandowska na Instagramie, ta historia dobiega końca. Teraz żona piłkarza Barcelony zamierza rozwijać swoje firmy w Barcelonie, gdzie mieszka Robert Lewandowski.

Jest we mnie tyle emocji, ale też jestem bardzo wdzięczna za to, co wydarzyło się tutaj przez wiele lat, bo dzisiaj moje ostatnie spotkanie z Healthy Center by Ann. Zaraz cały mój team przenosi się do Palm Studio, gdzie będą prowadzili treningi. Czasem będę wpadała też tam. Widzimy się na obozach, healthy weekendach i szykujemy dla was jeszcze dużo, dużo różnych aktywności. Ja wam z tego miejsca bardzo dziękuję. Co to był za trening! Dziękuję wam za wszystkie lata pracy, za wasz wylany pot, za lata spotkań, za tyle emocji- ogłosiła Anna Lewandowska na Instagramie. (Fakt)

Anna Lewandowska w weekendowym wydaniu "Dzień dobry TVN" potwierdziła, że otwiera miejsce treningowe w Barcelonie. Zaoferuje tam m.in. pilates, treningi personalne i szkołę tańca.

Ja w żaden biznes Ani nie włożyłem, ani złotówki. To jest fajne, wiele rzeczy robi sama. Oczywiście jest osobą, która chce robić za dużo rzeczy, ale powiedzmy, że taka jej uroda - mówił niedawno Robert Lewandowski o projektach biznesowych żony.

Biznesy Anny Lewandowskiej. Nie tylko żona piłkarza

35-letnia Anna Lewandowska bez Healthy Center by Ann nie zbiednieje. Ma w Polsce kilka biznesów, w tym markę kosmetyczną, a także firmę z cateringiem dietetycznym. Polacy pokochali takie marki jak Foods by Ann, Levann, Diet&Training by Ann, Phlov i catering dietetyczny SuperMenu.

Chciałam zrobić mężowi niespodziankę na naszą 10. rocznicę ślubu, no i zapisałam się na te tańce. Jak wiecie moi drodzy, bachata to jest moja nowa pasja. Teraz już nie tylko pasja, ale również pewien projekt biznesowy.Zaczęło do mnie pisać bardzo dużo osób, szczególnie z Polski, że chcą zacząć chodzić. Nauczyciele z różnych szkół tańca zaczęli mi pisać, że dziękują za wsparcie, bo mają przepełnione sale treningowe, dlatego ruszyłam z bachatą w aplikacji. Mogę też już powiedzieć, że będę chciała rozwijać ten projekt bachaty nie tylko w Polsce. W Barcelonie ruszam z siłownią, otwieram nowe miejsce treningowe, w którym będzie fitness, miejsce na trening personalny, pilates i w planie też jest szkoła tańca- ogłosiła Anna Lewandowska. (Fakt)

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje