Spisała testament

Anna Maria Wesołowska miała operację mózgu. Osobista tragedia

07.09.2019  15:41
Anna Maria Wesołowska miała operację mózgu. Osobista tragedia
Anna Maria Wesołowska miała operację mózgu. Osobista tragedia Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Anna Maria Wesołowska zrewolucjonizowała swego czasu podejście do prawa i prawników w Polsce. Mało kto wie, że ostatnio miała bardzo ciężkie momenty w swoim życiu prywatnym. Poważna operacja i śmierć najbliższej osoby - z tym musiała się zmierzyć. 

Kiedy pojawił się program Sędzia Anna Maria Wesołowska, w oczach Polaków podejście do prawa i prawników mocno się zmieniło. Przez jakiś czas był on z resztą hitem, potem zniknął, żeby znów powrócić na antenę.

Przez moment, w którym nie mogliśmy oglądać tego programu - Anna Maria Wesołowska zniknęła nieco z naszej świadomości. Kiedy pojawiła się ponownie - była mocno zmieniona. Nie bez przyczyny - w ostatnim czasie sędzia miała za sobą bardzo trudne momenty. 

Sędzia Anna Maria Wesołowska przeżyła bardzo ciężkie chwile

Przeszła przez ciężką chorobę nowotworową oraz straciła swojego ukochanego męża. Jej szczere słowa łapią za serce. Znana sędzia spotkała się bowiem nie tylko z cierpieniem, ale również z niesprawiedliwą krytyką jej wyglądu.

Pod zdjęciem, gdzie mam jedno oko większe, drugie mniejsze, po poważnej operacji mózgu, jest wpis: "Chirurg plastyk się nie popisał". To nie chirurg plastyk, bo przecież miałam poważną operację onkologiczną. Mogę podziękować panu profesorowi, który uratował mi życie. To, że część twarzy jest trochę inna, bo lekko sparaliżowana, czy to ma znaczenie. No pewnie, że zostało trochę wygolonej głowy. Ale ja żyję, ja mówię, myślę (...) Napisałam testament i to wszystko - zdradziła.

Choroba nie sprawiła jej jednak aż tylu cierpień, co strata ukochanego.

Ten rok był dla mnie bardzo trudny. Odszedł mój mąż też, w takich dramatycznych sytuacjach. Nie umiem jeszcze o tym mówić. Czuję się jakbym była jedynie połówką. 50. rocznicę byśmy obchodzili za rok. Szkoda, takie życie - mówiła Wesołowska ze łzami w oczach.

Współczujemy i mamy nadzieję, że teraz życie będzie już dla niej łaskawsze. 

Przeczytaj więcej
Komentarze