18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polski dekolt światowej klasy

Biust Muchy we Francji. Dekolt głęboki jak Sekwana

14.08.2023  15:04
Anna Mucha na Instagramie pokazuje urlop we Francji
Anna Mucha na Instagramie pokazuje urlop we Francji Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Wakacje gwiazd. Anna Mucha udała się w podróż do Francji. Czupurna znakomitość oczywiście jest sobą i mocno eksponuje wdzięki we francuskim anturażu. Piersi muchy robią większe wrażenie niż wieża Eiffla, a dekolt jest głębszy niż Sekwana.

Anna Mucha spędza wakacje we Francji. Aktorka z „M jak Miłość” nie tylko podziwia francuskie zabytki, ale też  robi im pikantną konkurencję. Zwiedząjąc Francję polska gwiazda eksponuje swoje imponujące pierwszoplanowe kobiece atrybuty.

Anna Mucha i wakacje we Francji. Polski dekolt światowej klasy

Anna Mucha nie byłaby sobą, gdyby nie prowokowała i rozpalała wyobraźni do czerwoności. Jednak TO wakacyjne zdjęcie z plaży za wiele dla wyobraźni nie pozostawia. Gdziekolwiek to zdjęcie zostało wykonane, to polski biust światowej klasy.

Mucha pokazała też francuskie śniadanie, które spałaszowała podziwiając francuskie zabytki i architekturę. Trzeba przyznać, śniadanie z widokiem na zabytkową Francję pobudza turystyczny apetyt.

Anna Mucha na Instagramie. Piękna gwiazda pokazuje swoje wakacje we Francji
Anna Mucha na Instagramie. Piękna gwiazda pokazuje swoje wakacje we Francji Fot: Instagram Anny Muchy
Buziaczki od waszej ulubionej "pani od historii". Wrzucę dalszy ciąg tej i innych historii, obiecuje… Także ustawcie sobie alarm i śledźcie moje relacje. Całus francuski - podpisała jedno ze zdjęć Anna Mucha na Instagramie.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje