18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

a chciała być "zero waste"

Mucha kusi ubrana w plastik. Owinęła się przeźroczystą folią

07.07.2019  12:05
Mucha kusi ubrana w plastik. Owinęła się przeźroczystą folią
Mucha kusi ubrana w plastik. Owinęła się przeźroczystą folią Fot: Instagram/Anna Mucha

Anna Mucha ogłosiła dzień bez plastiku i z tej okazji... ubrała się tylko w plastik. I to nie byle jaki. Na jej strój złożyła się wyłącznie przeźroczysta folia spożywcza.

Anna Mucha to jedna z tych aktorek, które nie stronią od pokazywania swoich wdzięków. Swego czasu zaliczyła baaardzo odważną sesję w magazynie Playboy, lubi też dzielić się swoim ciałem na Instagramie.

Teraz aktorka postanowiła się dla odmiany ubrać, ale nietypowo, bo w folię. O ironio tego samego dnia obiecała sobie, że przeżyje dzień bez plastiku.

Wczoraj miałam dzień bez plastiku, który (o ironio!) niespodziewanie skończyłam w takim stroju. Miałam zostać bohaterką, a wyszło jak wyszło... co jest tym bardziej przerażającą lekcją! - napisała na Instagramie.

Mucha pozuje w plastiku

Na wpisie się oczywiście nie skończyło. Mucha owinięta w folię zrobiła sobie selfie w lustrze i zdjęciem podzieliła się z fanami.

Ci oczywiście nie skąpili pieprznych uwag.

Natychmiast rozpakować - napisał jeden z nich.

A nie dało owinąć się tylko jedną warstwą - dodaje następny.

Odwijałbym - pisze kolejny.

Co na to Ania? Cóż, widocznie lubi podobne reakcje, bo na jej instagramowym profilu aż roi się od jeszcze bardziej "odsłoniętych" fotek.

Czytaj także
Przeczytaj więcej