18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jest gorąco...

Anna Mucha pozuje w BIELIŹNIE przy basenie! „Ogień!”

17.01.2023  20:36
Anna Mucha w bieliźnie
Anna Mucha w bieliźnie Fot: TRICOLORS/East News, Instagram taannamucha

Anna Mucha czerpie z życia garściami i zwiedza świat podczas swojego ciężko wypracowanego urlopu. Aktorka przebywała na Kubie, gdzie pochwaliła się pobytem przy basenie.

Anna Mucha jest jedną z największych polskich gwiazd telewizji. Widzowie na co dzień oglądać ją mogą na antenie TVP, gdzie w „M jak miłość” wciela się w Magdalenę Marszałek. Jej sława nie jest jednak zamknięta tylko na telewidzów – aktorka bryluje także w teatrze i olśniewa wielki ekran. Ostatnio pojawiła się choćby w „Koniec świata czyli Kogel Mogel 4” czy „Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle”.

Obecnie jednak gwiazda odbywa zasłużony odpoczynek. Wybrała się ze swoim partnerem Jakubem Wonsem do USA i na słoneczną Kubę.

Anna Mucha pląsa, bo Kuba jest gorąca

Anna Mucha wybrała się z Jakubem Wonsem w podróż do USA – na Florydę. Tam para wylegiwała się w słońcu i żyła pełną piersią. Jednak ta wielka kula ognia na niebie bucha żarem na różnorakie sposoby. Z tego powodu postanowili sprawdzić, jak uprażą się w stolicy Kuby, Hawanie.

Para jest już w Polsce, ale wciąż wrzuca fotki z błogiego wypadu. Niedawno na koncie na Instagramie Anny Muchy pojawiło się zdjęcie, na którym aktorka pozuje w samej bieliźnie nad skrajem basenu. Podejrzewamy, że jest to jeden z tych bieliźnianych zestawów, w którym można ze swobodą pływać, tzw. kostium kąpielowy.

Mucha wykorzystała niezwykłą zbieżność słów i zażartowała sobie z Kuby, być może przy okazji uchylając rąbka tajemnicy w kwestii tego, jak para spędzała czas.

Kuba... potrafi zawrócić w głowie ;)

- napisała boska Mucha o Kubie lub Jakubie.

Jej fani zasypali ją lawiną komplementów - „Ogień!”, „Mucha nie siada”, „Petarda jak zawsze tylko czemu reklamujesz krem do zmarszczek a sama pomimo używania go masz zmarszczek co niemiara?”, „Jest Pani bardzo inteligentną, mądra, ale przede wszystkim piękną i eteryczną kobietą” i wiele, wiele innych ciepłych słów!

Musze zdjęcia znajdziecie poniżej!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także