18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jej biust podzielił fanów

Mucha pokazała nagie piersi. Za odważne zdjęcie?

07.05.2019  13:38
Anna Mucha lubi pokazywać się nago - jej piersi na Instagramie nie wszystkim się jednak spodobały
Anna Mucha lubi pokazywać się nago - jej piersi na Instagramie nie wszystkim się jednak spodobały Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Aktorka Anna Mucha niedawno powiedziała, że „Playboy” skończył się po tym, gdy opublikował jej nagie zdjęcia. Najwyraźniej czuje potrzebę obnażania się, bo pokazała piersi w mediach społecznościowych. Czy to był dobry pomysł? Sądząc po komentarzach, zdania są podzielone.

Anna Mucha rozpala wyobraźnię fanów. Jej sesja nago w Playboyu niejednego mężczyznę przyprawiła o szybsze bicie serca. Później zagrała w filmie „Pitbull. Nowe porządki”, gdzie jej zdaniem aktorskim była scena ostrego seksu z Piotrem Stramowskim.

Mucha znów postanowiła pokazać biust, a fani mogą podziwiać jej piersi na Instagramie. Nie wszyscy będą jednak zadowoleni, bo w strategicznym miejscu znalazł się pewien napis. Jeśli chcą więcej, mogą poszukać instagramowego profilu, który ktoś poświęcił w całości piersiom Muchy.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Internauci chwalą aktorkę, że świetnie wygląda w naturalnej odsłonie bez makijażu. Niektórzy nie mogą jednak zrozumieć, po co aktorka pokazuje piersi w internecie. Znalazły się nawet osoby, które twierdzą, że są znudzone ciągłym pokazywaniem biustu i pośladków przez byłą partnerkę Kuby Wojewódzkiego.

Zobacz także
Czytaj także