18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koniec aktora?

Królikowski może trafić do więzienia! Jest akt oskarżenia

31.05.2023  15:59
Antoni Królikowski może trafić do więzienia! Jest akt oskarżenia
Antoni Królikowski może trafić do więzienia! Jest akt oskarżenia Fot: Pawel Wodzynski/East News

Antoni Królikowski trafi do więzienia na 2 lata? Super Express i Pudelek ujawniają, że 30 maja do Sądu Rejonowego w Warszawie wpłynął akt oskarżenia przeciwko Antoniemu Królikowskiemu. To może być koniec kariery aktora.

Antoni Królikowski ostatecznie pogrążony? „Super Express” podaje, że 30 maja do Sądu Rejonowego w Warszawie wpłynął akt oskarżenia przeciwko Antoniemu Królikowskiemu. Jest oskarżony o prowadzenie samochodu pod wpływem substancji psychotropowej i grożą mu nawet 2 lata więzienia.

Królikowski ma zarzuty. Mąż Opozdy trafi do więzienia?

Przypominamy, że na początku 2023 roku po anonimowym zgłoszeniu Antek Królikowski został zatrzymany przez policję. Wykonano test na THC, który dał wynik pozytywny. Aktor twierdził, że ma to związek z leczeniem stwardnienia rozsianego.

Antoniemu Królikowskiemu grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat dwóch. Aktor otrzyma zapewne również zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres minimum 3 lat. Prokuratura stwierdziła, że prowadzenie samochodu pod wpływem THC można porównać do prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu

- pisze Pudelek.

Na tym jednak nie koniec. Jeśli sąd uzna Królikowskiego winnym, nałożony zostanie obowiązek zapłaty świadczenia na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej w wysokości co najmniej 5 tysięcy złotych.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje