Tata Dominiki nie znosi zięcia

Apoloniusz Tajner wściekły na Wiśniewskiego. Michał powinien się bać?

21.03.2019  18:50
Apoloniusz Tajner nigdy nie lubił swojego zięcia
Apoloniusz Tajner nigdy nie lubił swojego zięcia Fot: Pawel Wisniewski/East News

Apoloniusz Tajner nie lubi Michała Wiśniewskiego, a teraz jest na niego wręcz wściekły. Zięć wywołał w nim furię pozwem rozwodowym.

Prezes Polskiego Związku Narciarskiego, były trener skoczków (w tym mistrza Adama Małysza), a prywatnie tata Dominiki Tajner-Wiśniewskiej i teść Michała Wiśniewskiego jest wściekły! Negatywne emocje wzbudził w nim zięć, którego - jak się okazuje - nigdy nie lubił.

Apoloniusz ostrzegał Dominikę przed ślubem. Mówił jej, że małżeństwo z Michałem jest ryzykowne. Niestety córka nie chciała go słuchać. Apoloniuszowi nie zostało nic innego, jak zaakceptować nowego zięcia - powiedział "Faktowi" tajemniczy informator, znajomy Tajnerów.

Apoloniusz Tajner wściekły na Michała Wiśniewskiego

Choć pan Apoloniusz nigdy Michała Wiśniewskiego nie lubił, dopiero teraz wokalista Ich Troje doprowadził go do białej gorączki. Jak podaje "Fakt", tata Dominiki wpadł w szał na wieść o rozwodzie i gdyby nie jej interwencja, mogłoby dojść do ogromnej awantury.

Mówi, że nie ręczy za siebie, jeśli spotka się z Wiśniewskim. Gdy dowiedział się o rozwodzie, chciał nawet się z nim skonfrontować, ale Dominika odwiodła tatę od tego pomysłu. Bała się karczemnej awantury, bo zarówno Apoloniusz, jak i Michał są bardzo porywczymi osobami - twierdzi informator.

Przypomnijmy. Kilka dni temu Dominika Tajner-Wiśniewska poinformowała, że jej mąż, Michał Wiśniewski, złożył pozew o rozwód. Wcześniej małżeństwo twierdziło, że między nimi wszystko jest w porządku, a doniesienia o kryzysie to tylko plotki.
Trwają też spekulacje, co przyczyniło się do rozpadu małżeństwa. Sporo mówiło się o rzekomym romansie Tajner-Wiśniewskiej z jej partnerem z "Tańca z Gwiazdami". Po ogłoszeniu rozwodu pojawiły się z kolei doniesienia o nowej miłości Wiśniewskiego. Jaka jest prawda? Tego oficjalnie nie wiadomo.

W ostatnią niedzielę Dominika Tajner-Wiśniewska wyprowadziła się z domu, w którym mieszkała z mężem.

Przeczytaj więcej
Komentarze