miłość kwitnie?

Apoloniusz Tajner zostanie tatą. Matka jest młodsza od jego dzieci

05.04.2019  14:28
Apoloniusz Tajner zostanie ojcem
Apoloniusz Tajner zostanie ojcem Fot: TRICOLORS/East News

Były trener skoczków Apoloniusz Tajner ma 65 lat i właśnie okazało się, że po raz trzeci zostanie tatą. Szczęśliwa mama jest młodsza od dwójki jego dzieci.

Jakiś czas temu media obiegła informacja, że były trener polskich skoczków, aktualny prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner, znalazł sobie nową dziewczynę. Skąd zainteresowanie mediów tą sprawą? Stąd, że wybranka trenera Tajnera ma zaledwie 29 lat, czyli jest od niego młodsza o lat 36.

Co więcej, pani Izabela Podolec została przybraną (bo ślubu jak na razie nie było) macochą Dominiki Tajner i Jej brata Tomisława. Oboje są od niej starsi.

Para zdążyła już zaliczyć kilka "ścianek" a nowa ukochana Tajnera telewizję śniadaniową, w której opowiadała, jak strzała Amora ugodziła ją prosto w serce w pociągu.

Apoloniusz Tajner zostanie ojcem

Teraz media znowu żyją związkiem Apoloniusza Tajnera, a wszystko za sprawą szczęśliwej nowiny. Para spodziewa się dziecka.

Sprawa okazuje się tak głośna i ważna, że skomentował ją nawet najbardziej znany i szanowany seksuolog w kraju, profesor Zbigniew Lew-Starowicz.

Patrząc z punktu widzenia psychiki, to jak najbardziej jest dobre. Mężczyzna w starszym wieku przeżywa swoje ojcostwo w niebywale cierpliwy sposób, całkowicie może się poświęcić dziecku. Co prawda jest on bardziej dumny z ojcostwa niż z roli kochanka - powiedział na łamach "Super-Expressu".

Zdaniem Starowicza dziecko Tajnera i Podolec ma szanse na szczęśliwe dzieciństwo i piękną przyszłość.

Z mojej praktyki wynika, że kiedy ojcem jest starszy mężczyzna, a matką dużo młodsza od niego kobieta, to takie związki są bardzo trwałe. Rzadko się rozstają. A dzieci z takich związków rodzą się mądre, zdolne. - mówił profesor.

Przeczytaj więcej
Komentarze