18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Apple zajmie się produkcją seriali

Apple chce konkurować z Netflixem i HBO. Rusza z VOD

12.03.2019  15:51
Apple niedługo zaoferuje nam filmy i seriale własnej produkcji
Apple niedługo zaoferuje nam filmy i seriale własnej produkcji Fot: Wikipedia

Firma Apple planuje wejście na rynek VOD z własną platformą, na której pojawią się ich autorskie filmy i seriale. Może okazać się konkurencją dla gigantów branży takich jak Netflix czy HBO.

Serwisy oferujące wideo na żądanie cieszą się coraz większą popularnością. Nie umknęło to uwadze giganta w branży technologii, czyli firmie Apple. Ta ogłosiła niedawno, że chce ruszyć z własna platformą VOD. Co więcej, mają się na niej pojawić autorskie produkcje w postaci filmów i seriali.

Zobacz także

Apple rusza z VOD

Według nieoficjalnych informacji, jakie podaje portal ppe.pl, budżet platformy VOD tworzonej przez Apple ma być na tyle duży, żeby mogła ona konkurować z Netflixem i HBO.

Szczegółów na temat treści jakie pojawią się na platformie jeszcze nie ma. Zostaną one ogłoszone 25 marca podczas prezentacji „It’s Show Time”, która odbędzie się w Steve Jobs Theatre w Cupertino.

Spielberg na VOD

Plotki głoszą też, że na samej prezentacji nie zabraknie gwiazd światowego formatu związanych z filmem. Wśród gości maja pojawić się m.in. Steven Spielberg, Oprah, Jennifer Aniston czy Reese Witherspoon.

W ofercie platformy VOD firmy Apple mają się też pojawić opcje wykupienia tanich abonamentów umożliwiających dostęp do portali informacyjnych.

Zobacz także
Czytaj także