Na wygląd wydała kilkadziesiąt tysięcy

Autorka książek erotycznych usunęła torebki tłuszczowe z policzków

17.08.2019  11:23
Autorka książek erotycznych usunęła torebki tłuszczowe z policzków
Autorka książek erotycznych usunęła torebki tłuszczowe z policzków Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Blanka Lipińska wysławiła się jako autorka "polskiego Grey'a". Teraz opowiada o ingerencjach chirurgicznych w swój wygląd.

Blanka Lipińska przeszła gwałtowny skok kariery od promotorki KSW, wizażystki i hipnotyzerki do autorki powieści erotycznych. Potem nawet zaczęła bawić się w stylistkę, krytykując m.in. "zbyt dorosłe" stroje Roksany Węgiel. 

Lipińska i jej operacje

Aktualnie pisarka stwierdziła, że warto zwrócić na siebie uwagę poprzez opowieści o tym, w jaki sposób ingerowała w swój wygląd. Przyznała, że kiedyś nie czuła się dobrze w swoim ciele i ważyła 84 kg - była tym faktem załamana.

Co gorsza, nosiłam wtedy czarne włosy z odcieniem granatu. To był trudny czas dla moich włosów i myślę, że dla mojego otoczenia też. Moja próżność nie pozwoli mi już nigdy doprowadzić się do takiego stanu, kiedy byłam grubą świnką z czarnymi włosami. Dieta stała się dla mnie stylem życia - opowiadała Lipińska. 

Wytłumaczyła również, że obecny wizerunek wiele ją kosztował - dosłownie. Do tego opowiedziała o dość mało znanym zabiegu - wycięciu torebek tłuszczowych z policzków.

By wyglądać tak jak teraz, wydałam kilkadziesiąt tysięcy złotych. Zawsze chciałam mieć szczupłą twarz. Moja mama ma piękną, pociągłą twarz. Zrobiłam sobie operację wycięcia torebek tłuszczowych z policzków. Nigdy nie będę udawać, że mam dietę zmieniającą rysy twarzy. Jestem zrobiona na tyle, na ile było mnie stać. Na tyle, ile uznałam, że będę wyglądać jeszcze w miarę naturalnie, by nie przypominać "kobiety-kota" - opowiadała w telewizji śniadaniowej.  

Podoba Wam się w takiej wersji? 

Przeczytaj więcej
Komentarze