18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koniec sielanki

Awantura Meghan Markle z księciem Harrym

17.11.2022  11:26
Kryzys w małżeństwie księcia Harry'ego i Meghan Markle
Kryzys w małżeństwie księcia Harry'ego i Meghan Markle Fot: ComposedPix/Shutterstock

Meghan Markle i książę Harry oddzielili się od rodziny królewskiej i postawili na życie we dwójkę w Stanach Zjednoczonych. Niestety, ich sielanka najwyraźniej dobiegła końca, a zaczęły się wielkie awantury.

Książę Harry wraz z żoną Meghan Markle podjął jakiś czas temu decyzję o odejściu z rodziny królewskiej. Nie jest już pełnoprawnym księciem. To wydarzenie wstrząsnęło całymi Wyspami Brytyjskimi, coś takiego nigdy się nie wydarzyło. 

Później rodzina królewska mierzyła się z okropnymi momentami swojej historii - trzeba było pożegnać żelaznego księcia Filipa i spajającą naród i najbliższych królową Elżbietę II. Nic dziwnego, że ten stres nadszarpnął małżeńskie szczęście Harry'ego i jego żony.

Kryzys w małżeństwie księcia Harry'ego i Meghan Markle

Jak się okazuje, książę Harry nie miał łatwo. Ożenił się z Amerykanką, Meghan Markle - co wzbudzało różne emocje w jego rodakach, a ponadto przez całe swoje życie był na świeczniku. Jako dziecko stracił też mamę, uwielbianą przez ludzi na całym świecie - księżną Dianę. To wszystko sprawia, że kryzys kiedyś musiał nadejść i już słyszymy o nim z Wysp Brytyjskich.

Najnowsze plotki mówią o szokującej kłótni, jaka rozpętała się między uciekinierami z brytyjskiej rodziny królewskiej w kalifornijskiej restauracji. Podobno w pewnym momencie książę Harry rzucił wszystko i uciekł! 

Najpierw miło spędzali czas, rozmawiając nad kurczakiem tandoori o dzieciach, szkole i wyborach w USA - wiecie, typowa rozmowa męża z żoną. Ale potem nagle między nimi pojawił się chłód

- relacjonuje rzekomy świadek potajemnego spotkania księżnej i księcia Sussexu.

On nagle wstał i wyszedł, pozostawiając Meghan i innych klientów restauracji w zdumieniu. To mała restauracja i trudno nie zauważyć, kiedy ktoś się kłóci

- kontynuuje źródło portalu "New Idea".

Sugeruje on, że przedmiotem kłótni miał być fakt, iż Meghan Markle naciska na walkę o przyznanie dzieciom tytułów książęcych. Książę Harry nie przywiązuje do tego aż tak wielkiej wagi. Będzie chleb z tej mąki?

logo Tu się dzieje