18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Balotelli prowadzi transmisję podczas swojego meczu

Redakcja
04.03.2019  11:19
Balotelli prowadzi transmisję podczas swojego meczu

Mario Balotelli postanowił podzielić się ze swoimi fanami bramką strzeloną w meczu z AS Saint-Etienne. Po wpadnięciu piłki do bramki złapał za telefon i odpalił transmisję live na Instagramie.

Czyżbyśmy doczekali nowej formy cieszynki w wykonaniu Mario Balotellego? Zawodnik Olympique Marsylia podczas niedzielnego meczu ligowego z AS Saint-Etienne trafił do bramki przeciwników już w 12 minucie.

 

Radość ze zdobytego gola prawie natychmiast przeniósł do swoich mediów społecznościowych. Telefon podał mu obecny przy murawie fotoreporter, a Balotelli szybko włączył transmisję na żywo na swoim koncie na Instagramie. Na jego instastory mogliśmy zobaczyć moment radości, który celebrował razem z kolegami z drużyny.

Transmisja Balotellego robi furorę w sieci. Od wczorajszego wieczora obejrzało ją już blisko 2 miliony osób.

Co ciekawe, również sam klub udostępnił na swoim Twitterze wideo nagrane przez Mario.

To dość brawurowy wyczyn w wykonaniu zawodnika. Tym samym poszedł on o krok dalej od innego piłkarza – Francesco Tottiego, który cztery lata temu po strzelonej bramce zrobił sobie selfie z kibicami.

logo Tu się dzieje