18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

piersi podzieliły Instagram

Kurdej-Szatan pozuje bez makijażu. Fani: "Baśka, cycek ci wyszedł!"

13.06.2019  17:46
Barbara Kurdej-szatan pozuje bez makijazu i biustonosza
Barbara Kurdej-szatan pozuje bez makijazu i biustonosza Fot: Instagram/Basia Kurdej-Szatan

Aktorka Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się na Instagramie zdjęciem bez makijażu. Fani zwrócili jednak uwagę na inny szczegół - brak biustonosza i wolne piersi celebrytki.

Lato i nieznośny skwar sprzyjają odrobinie luzu. Kobiety łatwiej decydują się wtedy na odważniejsze stylizacje - a to, o ironio, oznacza też pokazywanie się sauté - bez makijażu.

W upalnym słońcu postanowiła znaleźć sprzymierzeńca gwiazdka "M jak Miłość" (oraz kilku mniej lub bardziej lotnych, telewizyjnych produkcji), Barbara Kurdej-Szatan.

Kurdej-Szatan bez makijażu

Aktorka wrzuciła na Instagram zdjęcie w pełnym uśmiechu i pełnej krasie - z twarzą nieskalaną kolorowymi kosmetykami. Wyszło bardzo dziewczęco i uroczo, co szybko skomplementowali jej fani.

Niektórzy jednak uwagę zwrócili na coś zupełnie innego - brak biustonosza. I choć żar leje się z nieba, nie każdemu pozowanie bez tej części (wcale nie obowiązkowej przecież!) kobiecej garderoby, przypadło do gustu.

Ubierz biustonosz kobieto - napisał ktoś pod zdjęciem.

Baśka cycek Ci wyszedł na wolność bokiem - komentuje inny.

Niektórzy panowie posilili się wręcz o dość niewybredne i seksistowskie komentarze, sugerując, że za "takie ciałko wiele by oddali".

My wiemy jedno, zdjęcie jest śliczne. A brak biustonosza? Czy kogokolwiek dziwi jeszcze, że kobiety czasem mogą go na sobie nie nosić? Przecież to zupełnie normalne!

Czytaj także
Przeczytaj więcej