18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gdzie ta mała?

Bardziej niż dorosła Roksana Węgiel w nowym teledysku

06.06.2019  07:53
Bardziej niż dorosła Roksana Węgiel w nowym teledysku
Bardziej niż dorosła Roksana Węgiel w nowym teledysku Fot: Instagram/@roxie_wegiel

Roksana Węgiel kuje żelazo póki gorące. Właśnie stworzyła nowy teledysk, w którym nie zobaczymy już małej dziewczynki, a młodą kobietę, która śpiewa o zawiedzionej miłości.

Roksana Węgiel dorasta! Jej najnowszy teledysk nie pozostawia złudzeń - mała dziewczynka, która podbiła nasze serca jakiś czas temu, już nie istnieje. Rodzi się Roxie, która aspiruje na najprawdziwszą gwiazdę naszej rodzimej muzyki.

W nowym teledysku do piosenki pt. "Dobrze jest, jak jest" - Roksana wygląda jak młoda kobieta. Śpiewa z resztą o rzeczach zupełnie nie dziecinnych, a mianowicie - o zawiedzionej miłości.

Roksana Węgiel w nowym wydaniu

Jaskrawe stroje, mocny głos, makijaż i manicure - tak właśnie prezentuje się Roxie. 

Rodzi się tylko pytanie, czy fani zaakceptują takie wydanie swojej ulubienicy? W końcu pokochali niewinne dziecko, a nie drapieżną, młodą kobietę. Na razie wszystko wskazuje na to, że ta zmiana mimo wszystko podoba się wielbicielom gwiazdy.

Kurde, ładna , wysportowana z nienaganną figurą, inteligentna, utalentowana muzycznie. Ta dziewczyna dostał chyba wszystko na loterii życia. Po prostu w głowie sie nie mieści, że można być tak perfekcyjny jak ona - brzmi jeden z komentarzy nt. najnowszego teledysku.

Pojawiły się teorie, że piosenka ta opowiada o rozstaniu Roksany z jej chłopakiem, którego niedawno zaprezentowała w mediach i o którym dużo opowiadała. Faktycznie, trudno nie powiązać tekstu utworu z taką wersją wydarzeń. 

Najnowszy teledysk Roxie

Podoba się Wam?

logo Tu się dzieje