18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Vega znowu atakuje

Misiewicz na celowniku. Była sekstaśma, są lekcje i medale od Macierewicza

08.07.2019  16:09
Misiewicz na celowniku. Była sekstaśma, są lekcje i medale od Macierewicza
Misiewicz na celowniku. Była sekstaśma, są lekcje i medale od Macierewicza Fot: LUKASZ SOLSKI/East News

Patryk Vega wyjątkowo upodobał sobie Bartłomieja Misiewicza i pokazał kolejny fragment najnowszego filmu "Polityka". Czy w końcu sprowokuje milczącego Misia do komentarza?

"Polityka" swoją premierę będzie miała na początku września, ale Patryk Vega już przygotowuje do niej widzów. Co chwila wrzuca na Instagrama kolejne fragmenty filmu, a najwięcej w nich Bartłomieja Misiewicza.

Kolejny fragment z Misiem

Zdaje się, że były podwładny Antoniego Macierewicza wyjątkowo zaszedł Vedze za skórę. Najpierw reżyser zasugerował, że młodzieniec miał romans z szefem, później pokazał "sekstaśmę", teraz ukazał butę i głupotę swojego bohatera. Nie, nie Misiewicza, tylko postaci wyjątkowo mocno do niego podobnej.

- Ja od dawna zapisuję Pańskie słowa, potem się z tego uczę- Ch*j się pisze przez "ch" - słyszymy pierwszy dialog w nowym fragmencie.

I tradycyjnie nie czujemy zawodu.

Co na to wszystko politycy? Vega twierdzi, że już straszą go pozwami. Robić to mieli zresztą dużo wcześniej, gdy odmówił im stworzenia filmu propagandowego dla jednej z czołowych partii.

logo Tu się dzieje