18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koniec kariery?

Szatan straciła pracę! Polacy nie łakną jej rogala

Wojciech Kozicki
14.12.2022  13:18
Basia Kurdej-Szatan straciła pracę! Poranny rogal znika z Zoom TV
Basia Kurdej-Szatan straciła pracę! Poranny rogal znika z Zoom TV Fot: Wojciech Olkusnik/East News

Barbara Kurdej-Szatan znowu straciła pracę. Radio ZET informuje, że jej program „Poranny rogal” w Zoom TV miał za słabe wyniki oglądalności. Czy powoli zbliża się koniec Basi w mediach?

Gdy Basia Kurdej-Szatan zaatakowała Straż Graniczną, jej kariera legła w gruzach. Traciła kolejne umowy, angaże i miejsca pracy. Najpierw celebrytka straciła pracę w Telewizji Polskiej i serialu „M jak miłość”, a później były "The Voice of Poland", "The Voice Kids" oraz reklamy Play. Na tym jednak lista jej porażek się nie kończy.

Basia Kurdej-Szatan straciła kolejny program

Prowadziła program „Poranny rogal” w Zoom TV, który miał podbić telewizję śniadaniową i wysiudać z podium oglądalności „Dzień dobry TVN” i „Pytanie na śniadanie”. Jak jednak podaje portal Wirtualne Media, oglądalność na poziomie 6,1 tys. odbiorców nie zadowoliła osób decyzyjnych.

Oprócz byłej gwiazdy „M jak miłość” wśród prowadzących znaleźli się Rafał Szatan, Krzysztof Skiba i Jacek Kawalec, Sławomir i Kajra, Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilaszwili, siostry Karolina i Katarzyna Zielińskie oraz Łukasz i Beata Rybarscy z Kabaretu pod Wyrwigroszem – pisze Radio ZET.

Finalnie w sprawie zadymy ze Strażą Graniczną, prokuratura umorzyła śledztwo. Dla Basi Kurdej-Szatan to jednak być może już za późno.

Czytaj także