18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rzadko nosi ubrania

Basistka Maneskin pozuje całkiem NAGO! Dlaczego jej fani są wściekli?

23.11.2022  14:51
Victoria De Angelis nago
Victoria De Angelis nago Fot: Invision/Invision/East News, Instagram vicdeangelis

Victoria De Angelis to basistka włoskiego zespołu rockowego Maneskin, który zdobył nagłą międzynarodową sławę po spektakularnym zwycięstwie na Eurowizji 2021. Ostatnio zamieściła na swoim Instagramie nagie zdjęcie, lecz jej fani są wściekli, bo… rzadko widzą ją w ubraniu! Cóż, taki styl.

Włoski zespół Maneskin, po zawrotnym sukcesie w finale Eurowizji 2021 wszedł na sam szczyt, a jego członkowie stali się międzynarodowymi gwiazdami. Wcześniej zyskali sporą sławę w ojczyźnie, dzięki wydanemu w 2018 roku albumowi. Od czasu Eurowizji wydali jeden krążek, a kolejny premierę ma w 2023 roku. Zespół ostatnio koncertuje po całym świecie, a także supportuje legendarnych Rolling Stonesów.

Fani mają dość ciągłego negliżu

Jedną z gwiazd grupy jest basistka, Victoria De Angelis, 22-letnia szczuplutka piękność. Ostatnio podzieliła się ona swoim kompletnie nagim zdjęciem, na którym wygląda bardzo pięknie. Dlaczego więc jej fani są wściekli?

Podczas gdy dla wielu celebrytek to wyjątkowe zamieścić swoje nagie zdjęcie, dla Victorii De Angelis rzadkością jest wrzucić coś w ubraniu. Fani zarzucają jej, że idzie na łatwiznę i szokuje na siłę.

Teraz przeszła samą siebie, bo na fotografii jest całkowicie naga, jedynie na jej czuprynie spoczywa futrzana czapa. Ze względów cenzury musiała jednak zakryć swoje sutki płateczkami śniegu (tematycznie).

Kilka nagich zdjęć Victorii De Angelis znajdziecie poniżej!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje