18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

TVN7 nie ma litości

Będzie nowa edycja Big Brothera? Decyzja zapadła

13.06.2019  08:05
Będzie nowy Big Brother - już wiemu kim są niektórzy uczestnicy
Będzie nowy Big Brother - już wiemu kim są niektórzy uczestnicy Fot: Big Brother TVN7

„Big Brother” się kończy, już w niedzielę finał i ostatni odcinek. Myśleliście, że Wielki Brat zniknie z telewizji i odetchniecie z ulgą? Nic z tego, reality show powróci, będzie druga edycja.

Uczestnicy „Big Brothera” w niedzielę kończą swoją przygodę, to będzie ostatni odcinek tej edycji. Wiadomo już jednak, że TVN7 nie ma litości dla widzów i program powróci.

Po sukcesie pierwszej edycji programu Big Brother zarząd TVN Discovery podjął decyzję o kontynuacji reality show w stacji TVN7. Druga edycja zostanie wyemitowana na antenie Siódemki oraz na platformie player.pl jesienią 2019 roku - grupa Discovery wydała oświadczenie.

Nowa uczestniczka Big Brothera

To jednak nie koniec niespodzianek. Chociaż do finału zostało kilka dni, do programu dołączyła nowa uczestniczka. Karolina Włodarska ma być pierwszą gwiazdą nowej edycji, która ruszy już jesienią 2019 roku.

Na kilka dni przed wielkim finałem powracającego po latach Big Brothera widzowie poznają nową uczestniczkę programu. Do mieszkańców dołączyła właśnie Karolina Włodarska. Mieszkanka Domu Wielkiego Brata została wybrana w drodze castingów i jest pierwszą uczestniczką drugiej edycji programu – poinformowano w mediach społecznościowych.
Czytaj także