John Rambo powraca! Premiera jeszcze w tym roku

Redakcja
01.03.2019  14:45
John Rambo wraca na ekrany jeszcze w tym roku
John Rambo wraca na ekrany jeszcze w tym roku Fot: Wikipedia

„Rambo: Last Blood‟ będzie piątą częścią przygód o weteranie wojny w Wietnamie – Johnie Rambo, w którego wcieli się Sylvester Stallone. Film do kin trafi w drugiej połowie roku.

To będzie piąty film o przygodach Rambo. Co ciekawe, pierwsze trzy części filmu powstały w latach 80. i od tego czasu dorobiły się już statusu kultowych. Czwarta części filmowej serii powstała w 2008 roku. Na kolejną przyszło nam więc czekać blisko dekadę. Czy było warto będziemy mogli sprawdzić już we wrześniu tego roku.

„Rambo: Last Blood‟ - kiedy premiera?

Lionsgate, który jest producentem filmu zapowiedział bowiem, że premierę „Rambo: Last Blood‟ zaplanował na 20 września 2019 roku. Poznaliśmy także zarys fabuły piątej części przygód weterana granego przez Sylvestra Stallone'a. Co więcej, Stallone nie tylko wcieli się w głównego bohatera, ale jest także współautorem scenariusza, który napisał razem z Mattem Cirulnickiem.

Sequel Rambo

Rambo wiedzie spokojne życie pracując na ranczu, jednak któregoś dnia decyduje się wyruszyć do Meksyku, by odnaleźć tam uprowadzoną przez porywaczy córkę przyjaciela. Przy okazji musi stawić czoła groźnemu kartelowi narkotykowemu.

Na ekranie, obok Stallone'a, pojawią się także Paz Vega, Sergio Peris-Mencheta czy Yvette Monreal. Z kolei reżyserią zajął się Adrian Grunberg

Film ma być ostatnim z serii, dlatego też zakończenie, w którym Rambo likwiduje wszystkich przeciwników i wychodzi obronną ręką z opresji może okazać się tutaj nieco na wyrost.

Przeczytaj więcej
Komentarze