18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowy plan na życie

Bieber kończy z muzyką. "Musieliście za to płacić"

Wojciech Kozicki
26.03.2019  11:50
Justin Bieber ogłosił koniec kariery
Justin Bieber ogłosił koniec kariery Fot: Hagop Kalaidjian/BFA/REX/Shutterstock/Rex Fashion/East News

Justin Bieber kiedyś głównie śpiewał i dawał koncerty. Jego kariera została jednak zdominowana przez skandale, religię i związek z Hailey Baldwin. Okazuje się, że póki co kończy z muzyką. Złożył przy okazji deklarację o nowej płycie, która dla niektórych może brzmieć jak groźba.

Bieber na Instagramie ogłosił, że nie jest emocjonalnie gotowy, by dawać dobre koncerty. Chciałby teraz skupić się na „naprawianiu zakorzenionych w sobie problemów”. Zamierza skupić się na zdrowiu oraz byciu ojcem i mężem.

Jak długo fani będą musieli żyć bez swojego idola? Nie wiadomo. Bieber zapowiedział, że postara się powrócić z nową płytą jak najszybciej.

Podczas ostatniej trasy na pewno zauważyliście, że byłem nieszczęśliwy, a wy musieliście za to płacić – zwierzył się Bieber na Instagramie.

Kościół im. świętego Biebera

Już w 2017 roku, gdy przerwał trasę „Purpose” mówiło się, że Bieber się wypalił. Aby odbudować swoje życie duchowe, chciał założyć własny Kościół. Trzeba przyznać, że wyznawcy Biebera byliby wniebowzięci.

Zobacz także