18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Big Brother, big love

Najpierw kłótnia, później seks na zgodę. Pokazali wszystko

04.12.2019  13:25
Najpierw kłótnia, później seks na zgodę. Pokazali wszystko
Najpierw kłótnia, później seks na zgodę. Pokazali wszystko Fot: Instagram/BigBrother

Tak gorąco W Big Brotherze jeszcze nie było. Tysiące polskich widzów miało okazję obejrzeć namiętne pocałunki i seks. Czy to nie przegięcie?

Najnowsza edycja Big Brother Polska TVN7 nie cieszy się zbyt dużą popularnością, zdaje się więc, że produkcja robi wszystko, by jakoś podkręcać emocje. Widzowie mieli już więc okazję oglądać cuda niewidy - od półnagich tańców, przez masturbację, po molestowanie seksualne.

Największe oburzenie widzów wywołało to ostatnie wydarzenie. Mateusz miał "dobierać się" do półprzytomnej Malwiny, a produkcja nie reagowała. Nie posłuchali też próśb widzów o usunięcie uczestnika show - odpadł dopiero po cotygodniowym głosowaniu.

Kłótnia i seks na zgodę

Teraz na antenie TVN7 znów zrobiło się gorąco, ale w inny sposób. Do Wiktora przyjechała bowiem dziewczyna. Została na chwilę w domu, ba, nawet tam nocowała. A w nocy...

W nocy między parą doszło do ostrej kłótni. Wiktor i Esther posprzeczali się o jedną z uczestniczek. Dziewczyna zarzuciła kochankowi zdradę, omal nawet się ze sobą nie rozstali.

Zdaje się jednak, że się szybko sobie wszystko wyjaśnili i się pogodzili, a na zgodę, poszli ze sobą do łóżka.

Namiętne chwile pary TVN pokazał na wizji. Widzowie mieli okazję oglądać, jak Wiktor i Esther wiją się w łóżku. Uczestnik dumny z siebie cieszył się, że "coś takiego wydarzyło się pierwszy raz w historii". Oczywiście to nie prawda... Pierwsza wiele lat temu była Frytka, w jacuzzi. 

Niestety dla Wiktora, jego partnerka musiała willę opuścić. Na pożegnanie znów się więc w siebie wlepili. I znów zrobiło się pieprznie.

logo Tu się dzieje