18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie reality show czy patostream?

Znamy nowych uczestników Big Brothera. "LGBT i fanatycy"

06.09.2019  21:46
Nowy Big Brother - druga edycja, uczestnicy i głosowanie
Nowy Big Brother - druga edycja, uczestnicy i głosowanie Fot: Facebook

„Big Brother 2” stał się faktem – wkrótce rusza nowa edycja reality show na TVN7, a już wiadomo kim są niektórzy nowi uczestnicy. Na razie ujawniono 3 nowe osoby, na które wkrótce ruszy głosowanie sms. Sylwetki uczestników są dostępne online. Czy zapewnią wysoką oglądalność, seks i afery?

"Big Brother 2"  był zapowiedziany już kilka miesięcy temu, a niedawno podano kiedy zacznie się druga edycja i zostanie pokazany pierwszy odcinek. 13 września nowi uczestnicy wejdą do domu Wielkiego Brata. Wiadomo, że na castingi zgłosiło się prawie 30 tys. osób.

W programie miejsca ma zagwarantowane Karolina Włodarska, która dołączyła do ekipy tuż przed finałem pierwszej edycji programu.

Big Brother - druga edycja i uczestnicy

Uważam, że ta grupa jest bardzo polaryzująca. Jest bardzo dużo silnych osobowości. Nie wiem, czy nie za dużo. Zobaczymy oczywiście LGBT, ale też różnych fanatyków, różnych pasjonatów dziwacznych rzeczy - powiedziała psycholog Małgorzata Ohme w rozmowie z „Faktem”

Jak na razie zaprezentowano sylwetki 3 nowych uczestników. Głosowanie rusza w sobotę 6 września i wtedy też nastąpi prezentacja uczestników w programie "Dzień Dobry TVN".

Podano, że o wygraną w „Big Brotherze” walczyć mogą Wiktoria, Seweryn i Martyna, a ich zdjęcia są dostępne w sieci. Będziecie głosować? Koszt jednego sms to jednak aż 3,69 i znowu może okazać się, że prawie nikt ich nie wysyła.

W programie pojawi się też nowa prowadząca Gabi Drzewiecka. Agnieszka Woźniak-Staraka zrezygnowała, gdy jej mąż Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie na jeziorze Kisajno. Na swoim stanowisku pozostanie Filip Chajzer.

Nowa edycja Big Brothera - nowi uczestnicy i głosowanie
Nowa edycja Big Brothera - nowi uczestnicy i głosowanie Fot: Decyduj Online
Czytaj także
Przeczytaj więcej