18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Oni to naprawdę powiedzieli

Big Brother 2019: najlepsze cytaty pierwszego odcinka

18.03.2019  11:28
Najlepsze cytaty pierwszego odcinka Big Brothera
Najlepsze cytaty pierwszego odcinka Big Brothera Fot: eastnews

Program Big Brother powrócił na antenę TVN po latach przerwy. W niedzielę wieczorem poznaliśmy uczestników nowej edycji i posłuchaliśmy pierwszych rozmów z domu Wielkiego Brata. Jest moc!

Big Brother edycja 2019 oficjalnie wystartowała 17 marca wieczorem. Pierwszy odcinek kultowego reality show skupił uwagę miłośników serii sprzed lat, ale także wielu ciekawskich. Pojawiły się już także pierwsze kontrowersje związane z mieszkańcami domu Wielkiego Brata, którzy wczoraj zobaczyli się po raz pierwszy.

Podczas pierwszego odcinka Big Brothera dostrzec można było ogromny potencjał „cytatotwórczy”. W pierwszym odcinku reality show zdążyły pojawić się wypowiedzi uczestników, które z pewnością mogą stać się legendarnymi i na stałe wejść do języka potocznego.

„Gulczas, a jak myślisz?”

Poprzednie edycje Big Brothera to istna kopalnia sentencji, które na wiele lat zagościły na językach młodych ludzi. Jednym z najważniejszych stało się pytanie „Gulczas, a jak myślisz?”. To zdanie z pierwszej edycji programu. Pytanie to zyskało tak wielką popularność, że zatytułowano nim film, w którym wystąpili też uczestnicy Big Brothera.

„Jestem dość czysta i nie lubię dram”

Do domu Wielkiego Brata trafiło w tej edycji 16 uczestników, którzy wybrani zostali spośród 15 tys. chętnych. Najlepsi spędzą tam trzy miesiące, podczas których będą non-stop podglądani i podsłuchiwani.

Niektórzy z nich już na dzień dobry błysnęli „złotą myślą”.

Na pierwszym miejscu jestem sportowcem, a dopiero później człowiekiem – powiedział Igor w studiu, przed wejściem do domu Big Brothera.

Wśród mieszkańców willi znalazło się też miejsce dla emigrantki, która przyleciała do Big Brothera z Wysp Brytyjskich, czego dowodem jest jej znakomita znajomość tzw. ponglishu, czyli sposobu wysławiania się łączącego język polski i angielski.

Różowy jest kjut i pasuje do mojego personality

Ponadto Magda zadeklarowała się jako osoba dbająca o porządek, co skwitowała:

Jestem dość czysta i nie lubię dram

Niektórzy uczestnicy już wchodząc do domu wiedzieli co zamierzają osiągnąć. Natalia, kolejna uczestniczka po pierwszym odcinku programu zapamiętana zostanie ze słów:

Chciałabym być celebrytką. Wiem, że to strasznie puste.

Historia Big Brothera pokazuje, że uczestnicy często kończyli jako celebryci, zatem ta droga może okazać się właściwa.

Ale to nie jedyne słowa autorstwa Natalii, jakie zapamiętamy. W pewnym momencie udało jej się bowiem podważyć wszystkie feministyczne postulaty, o jakie kobiety walczą od lat, stwierdzeniem:

Lubię być uległa w stosunku do mojego mężczyzny.

Równie ciekawie zaprezentowała się Kasia. Na samym początku otwarcie przyznała, że już od dwóch lat żyje w celibacie, a uzasadnienie takiego wyboru może być dla niektórych zaskakujące.

Dwa lata w celibacie. Kiedyś chciałam znaleźć chłopaka, ale rynek jest coraz gorszy.

Big Brother emitowany jest pięć razy dziennie na antenie TVN 7. Pierwsza relacja z domu Wielkiego brata na antenie pojawi się już o godz. 9.50. Kolejne odpowiednio o 13.35 i 16.40. Z kolei o 20.00 obejrzymy podsumowanie dnia z uczestnikami programu, a po 23.00 Big Brother Nocą. Dodatkowo w każdą niedzielę po godz. 18.00 na antenie TVN obejrzymy Big Brother Tydzień.

logo Tu się dzieje