18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Duet ma się ku sobie

„Big Brother”: Będzie romans Magdy i Łukasza?

23.04.2019  21:51
Magda czuje miętę do Łukasza?
Magda czuje miętę do Łukasza? Fot: Bigbrother.pl/screen

W „Big Brotherze” czuć wiosenne uniesienia. Wygląda na to, że między Magdą i Łukaszem rodzi się uczucie.

Wiosenne uniesienia nie ominęły mieszkańców domu Wielkiego Brata. Ale przybrały one niespodziewaną formę, gdyż wszystko wskazuje na to, że to Łukasz i Magda W. mogą paść ofiarami strzały Amora.

„Myślami byłem z Tobą”

Kolejny odcinek „Big Brothera” to nowe doniesienia z willi, którą zamieszkują jego uczestnicy. W programie w poniedziałek pojawił się zajączek wielkanocny, który obwieścił uczestnikom lany poniedziałek. Gdy wszyscy zastygli w bezruchu, po sygnale znanym uczestnikom z freeze challenge, króliczek wszedł do domu i spryskał wszystkich wodą. To było jednym z zapalników do intymnej rozmowy między Łukaszem i Magdą, którzy całe przedpołudnie spędzili razem. Wszystko dlatego, że króliczek zastał Łukasza podczas porannej drzemki.

Leżałem w łóżku sam, ale myślami byłem z Tobą. I wtedy królik ściągnął ze mnie kołdrę – opowiadał Magdzie Łukasz

Ten z pozoru niewinny komentarz skłonił Magdę do zwierzeń w przeznaczonym do tego pokoju. Stwierdziła ona, że bardzo lubi Łukasza.

Jest świetnym przyjacielem – tłumaczyła

Z kolei Łukasz poszedł o krok dalej i przyznał, że warunki sprzyjają do tego, aby poczuł do Magdy coś więcej niż tylko sympatię. Dodatkowo stwierdził, że na pewno jest w typie Magdy, która już kiedyś była zakochana w homoseksualiście. Wtedy było to uczucie nieodwzajemnione. Jak będzie tym razem? Tego jeszcze nie wiemy, ale całą sprawę Łukasz skwitował twierdzeniem, że chciałby aby to się rozwijało, choć na razie jeszcze nie kocha Magdy.

Miłość kwitnie, ale obok rośnie patologia

Początek romansu między dwojgiem uczestników nieco przyćmił talk-show Jakuba. Zadanie było o tyle trudne, że chłopak dostał wcześniej zakaz odzywania się. To kara za to, że podczas freeze challenge poruszył się. W związku z tym jego tłumaczem z języka gestów miał być Igor. Zabawa miała być przednia, ale panowie szybko odpłynęli i historia Jakuba przerodziła się w wulgarną opowieść pełną seksizmu i szowinizmu. Igor bardzo swobodnie interpretował bowiem słowa Jakuba, a ten specjalnie wykorzystywał dwuznaczne gesty.

Wszystko zaczęło się od fikołka, a potem ją szturchnął i spędzili ze sobą 2 lata pełne seksu i erotyzmu – opowiadał o życiu Jakuba Igor

Prostackich żartów było zdecydowanie więcej. Z opowieści o Jakubie dowiedzieliśmy się m.in. , że jego ulubionym zajęciem jest imprezowanie i „klepanie kobiet po tyłkach”. W pewnym momencie jednak panowie przegięli odnosząc się wprost do jednej z lokatorek domu wielkiego Brata – Izy.

Jakub w ordynarnych gestach pokazał, że chętnie „poznałby” córkę albo syna Izy, bo musi być w jego typie. Iza odpowiedziała na te zaczepki środkowym palcem.

Tydzień zdrowia w „Big Brotherze”

Ten tydzień to również kolejne zadania dla uczestników. Tym razem związane ze zdrowym trybem życia. Do willi wstawiono więc dwa stacjonarne rowery, na których mieszkańcy mają wspólnie przejechać minimum 300 kilometrów. Co ważne, jazda na rowerze to także sposób na zapewnienie sobie bieżącej wody i dostępu do lodówki. Czyli jazda na pierwszym rowerze daje mieszkańcom dostęp do wody w łazience, zaś na drugim – do wody w kuchni i lodówki. Aby więc jeść i zachować czystość – muszą jeździć na rowerze.

Dodatkowo uczestnicy musieli się zważyć, i wspólnie przez tydzień schudnąć minimum 6 kilogramów. To również część zadania.

Ile ważą uczestnicy „Big Brothera”?

Moment  ważenia był nieprzyjemny dla niektórych. Zwłaszcza, że swoją wagę należało głośno powiedzieć. To wprawiło w zakłopotanie Kasię, która waży najwięcej ze wszystkich uczestniczek – 81 kilogramów. Z kolei najcięższym uczestnikiem okazał się Igor, któremu waga wskazała 105 kilogramów. Jednak to Kasia zdecydowanie nie mogła pogodzić się z cyfrą, jaka się wyświetliła. Stwierdziła nawet, że to niemożliwe, bo wchodząc do domu Wielkiego Brata ważyła 10 kilogramów mniej.

Przeczytaj więcej
Komentarze