18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szczyt żenady zdobyty?

Big Brother: udawany seks i "kawa z lodem"

19.04.2019  21:02
"Big Brother" - udawany seks podniesie oglądalność?
"Big Brother" - udawany seks podniesie oglądalność? Fot: Facebook.com/Big Brother TVN7

„Big Brother” po raz kolejny zaskoczył. Jeśli myśleliście, że szczyt nudy i żenady został już zdobyty, uczestnicy programu znowu pokazali swoje możliwości. To nadal reality show czy już patostream?

TVN chwali się, że wyniki oglądalności programu "Big Brother" są rewelacyjne. Ale czy jest co oglądać? Widzowie zasiadający w piątkowy wieczór przed telewizorami mogli zobaczyć m.in. poranny trening uczestników programu i próby poderwania jednej z dziewczyn. Nie skusiła się jednak na „kawę z lodem”.

Kara w "Big Brotherze"... a może "Big Brother" za karę?

Zrobienie śniadania okazało się wyjątkowo trudne, bo za karę z domu Wielkiego Brata zabrano sztućce. Jeśli kogoś śmieszy krojenie pomidora piłą, zapewne miał ubaw po pachy.

Telenowela, seks z gejem i chomiki

Po raz kolejny uczestnicy programu wcielili się w role aktorów telenoweli. Jeden z nich został zamknięty w prowizorycznym więzieniu. Jak twierdził, zakazali mu golić miejsca intymne. Zaproponował Kasi płodzenie chomików z brodą i ucieczkę na Wyspy Bara-Bara. Takiej krainy geograficznej nie wymyśliłby nawet Ryszard Petru, a wiadomo, że odkrył niedawno nowe morze.

Seks z gejem w "Big Brotherze"

Łukasz, który już obwieścił światu swój homoseksualizm, znów wczuł się rolę i udawał seks z koleżanką. Stawiała opór, ale zaciągnął ją pod kołdrę i kazał machać nogami. Być może wkrótce w programie zostanie powtórzony wyczyn Frytki, bo w „Big Brotherze” zaczyna się nieśmiało podrywanie i kokietowanie.

Udawany seks w "Big Brotherze":

logo Tu się dzieje