Muuu

Kury, krowa i podkładanie świni. W Big Brotherze zrobiło się wiejsko

25.04.2019  20:51
Big Brother
Big Brother Fot: tvn/printscreen

Mieszkańcy willi Wielkiego Brata przenieśli się na wieś. W ich domu zamieszkały kury, a oni sami na zmiany doją krowę.

Przyzwyczajeni do nic nierobiena mieszkańcy willi Wielkiego Brata obudzili się z sińcami (producenci zafundowali im dzień wcześniej Runmageddon) i od razu dostali nową niespodziankę. Dowiedzieli się, że muszą się usamodzielnić i czerpać pożywienie z tego, co sami zdobędą.

Krowa daje mleko. Nawet ta plastikowa

Ku ich zaskoczeniu, w ogródku stanęła krowa, którą muszą teraz na zmianę doić. Niestety, zwierzę nie jest prawdziwe - to tylko plastikowy mechanizm dający mleko. A jednak, nawet on wywołał kontrowersje. Pierwsza weganka Big Brothera - Justyna - protestowała już przed dotykaniem plastikowego zwierzaka. Ku jej uldze, jako jedyna nie musiała później pić mleka.

To jednak nie koniec zwierzęcych niespodzianek, bo mieszkańcy willi musieli postawić kurnik i wzbogacili się o nowych domowników - stadko kur, które od teraz będą znosić im jaja.

Big Brother
Big Brother

Drama, drama

Odcinek bez dramy, to nie odcinek Big Brothera. Tym razem poszło o Wielkiego Brata - Kuba tak się na niego zdenerwował - że zaczął kląć i go prowokować. Karę poniosła cała drużyna, a chłopak mocno stracił w oczach współlokatorów.

Big Brother

Problem miała też Justyna, która po obejrzeniu kurnika stwierdziła, że TVN męczy zwierzęta i z tego powodu chce jej się płakać.

Przeczytaj więcej
Komentarze