18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Big Brother

Intymne wyznania i zaskakujące zadanie. Uczestnicy przestaną się lubić?

21.03.2019  20:53
Kolejny dzień w domu Wielkiego Brata
Kolejny dzień w domu Wielkiego Brata Fot: TVN/Printscreen

Kolejny dzień w domu Big Brother przyniósł wiele emocji. Ekipa spekuluje na temat orientacji seksualnych współlokatorów, świętuje urodziny i mierzy się z zaskakującym zadaniem. Gra Wielkiego Brata nie była przyjemna.

W domu Big Brother też trzeba sprzątać. Choć mało kto do domowych obowiązków się kwapi, Wielki Brat (bądź jak kto woli - Wielka Siostra) zmusiła do tego uczestników show.

Karolina dostała specjalne zadanie - wyznaczyć pozostałym zadania. Dzięki temu dom miał w końcu szansę zacząć błyszczeć.

Big Brother. Wielki Brat każe uczestnikom... sprzątać

Gej i lesbijka w domu Wielkiego Brata? Spekulacje i ważne wyznanie 

Do posprzątania łazienki Karolina wyznaczyła Klaudię i Łukasza. Oboje debatowali później z Wielkim Bratem na temat orientacji seksualnej swojego towarzysza. Łukasz wyznał w pokoju zwierzeń, że jest gejem, swoim współlokatorom nie zamierzał jednak tego mówić. Sam zastanawiał się z kolei, czy Klaudia nie jest lesbijką...

Dziewczyna informacji tej nie potwierdziła, zdecydowała się za to na inne, intymne wyznanie.

Wielkiemu Bratu zdradziła, że tuż przed śmiercią mamy się z nią pokłóciła. Teraz chce naprawić swój błąd i będzie walczyć o to, by być prawnym opiekunem dla swojego brata.

Urodziny w domu Wielkiego Brata

To nie koniec emocji związanych z Klaudią. Uczestniczka Big Brothera obchodziła urodziny, a jej współlokatorzy mieli przygotować przyjęcie. Zdaje się jednak, że nie uznali tak ważnego dnia za wyjątkowy i ważny powód do świętowania. Odśpiewali "sto lat" i na tym imprezowanie się skończyło...

Zamiast tego mieszkańcy willi grali w grę drużynową. Czy dzięki temu zintegrują się i poznają lepiej? Efekty mogą być różne, bo w czasie tego zadania musieli zgadywać, kogo dotyczą komentarze internautów. A te nie zawsze były przyjemne. 

Musieli typowac między innymi, kto przeszedł operacje zmiany płci (chodziło o Magdę) czy kto jest sztywny i nieprzyjemny (Maciej). ich odpowiedzi mogą rzutować na dalszych relacjach...

Big Brother. Uczestnicy show grają w grę
Maciej może wkrótce opuścić program
Klaudia zdecydowała się na intymne wyznanie

logo Tu się dzieje