18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Big Brother

Golenie "jaj w umywalce" i "g*wniana robota". W domu jest... żałośnie

02.04.2019  20:53
Big Brother
Big Brother Fot: TVN/Printscreen

Ekipa Big Brothera została podzielona! Wielki Brat (matka) zdecydował, że uczestnicy zamienią się w diabły i anioły. Później kazał im wygarnąć sobie nawzajem grzeszki. Było niemiło.

W Big Brother zaczął się tydzień aniołów i diabłów. Co to znaczy? Dokładnie tyle, że Wielki Brat podzielił ekipę na dwie drużyny. Zaczęło się dość nieprzyjemnie, od - jak określili to uczestnicy - "gównianej roboty". Trzeba było odetkać klozet!

Później nie było lepiej, bo Wielki Brat wymyślił mieszkańcom willi iście diabelskie zadanie. Poprosił, by wygarnęli współlokatorom ich grzeszki. Jak na razie - anonimowo - zapisując je na karteczkach, a te wrzucając do urny.

I to okazać się może bardzo nieprzyjemne. Uczestnicy wypominali sobie dość nieprzyjemne rzeczy. Najbardziej dostało się chyba Igorowi za "golenie jaj w umywalce". Cóż, coś takiego zdecydowanie może obrzydzać innych uczestników.

Big Brother

Uczestnicy wzięli sobie służących

Później uczestnicy dostali kolejne zadanie. Musieli przeciągać linę, a wygrana drużyna... podporządkowała sobie przegranych. I tak diabły wybrały sobie służących, którzy wykonywali specjalnie na tę okazję przygotowane zadania.

Te oczywiście były dość prymitywne - od usługiwania, przez zakaz picia alkoholu, po tańce w bieliźnie.

Cóż, może i widzowie nie bawili się przy tym przednio, mogli wręcz poczuć lekkie zażenowanie, ale przynajmniej uczestnicy show nie mogli narzekać na nudę...
Jest jednak nadzieja na przyszłość, bo w domu pojawił się nowy uczestnik - Magda, rolniczka z Chełma. Czy właśnie ona zmieni coś (czytaj - wprowadzi nieco akcji) w domu Wielkiego Brata?

Magda Dołaczyła do Big Brother

logo Tu się dzieje