Będzie numerek przed kamerami?

Romans w Big Brotherze. Para rozmawia już o seksie

26.04.2019  21:08
Seks w "Big Brotherze" to często poruszany temat - TVN przygotowuje widzów na numerek?
Seks w "Big Brotherze" to często poruszany temat - TVN przygotowuje widzów na numerek? Fot: Facebook.com/Big Brother TVN7

TVN najwyraźniej szuka sposobu, by „Big Brother” miał większą oglądalność. W piątkowy wieczór widzowie usłyszeli intymne wyznania na temat seksu. Czy Igor w ten sposób podrywa jedną z uczestniczek programu?

„Big Brother” stawia na seks. W poprzednich odcinkach widzowie zobaczyli udawaną kopulację pod kołdrą. Teraz przyszedł czas na kolejne intymne wyznania. Być może na oczach Polaków rodzi się romans w domu Wielkiego Brata, bo Igor i Angelika wyraźnie mają się ku sobie. Przy okazji wspólnego treningu wyznał już, że "na pewno będą uprawiać różne aktywności".

Igor i seks po polsku

Igor wylegując się przed domem postanowił porozmawiać z Angeliką o seksie. Niezły z niego romantyk. Opowiedział jej, że ma do miłości fizycznej „polskie podejście” i wybiera tylko białe kobiety. Wyznał, że może kochać się jedynie z „pewniakiem”, czyli osobą, którą zna i której ufa. Seks preferuje jedynie w czystych miejscach. Przyznał, że zdarzały mu się jednak figle w przypadkowych miejscach.

W takim razie dom Wielkiego Brata nie jest dla niego dobrym miejscem na seks. Uczestnicy narzekali, że w willi panuje bałagan. Dodatkowo, niemal jednogłośnie zdecydowali, że gej Łukasz jest największym brudasem i potrafi „chodzić kilka dni z ciastem w uchu”. W willi pojawił się kurnik, a uczestnicy ostre trenują fizycznie, więc libido może Igorowi spaść. 

Przeczytaj więcej
Komentarze