18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gej wpadł w szał

Demolka i szarpanina w Big Brotherze. Nerwy puściły

06.06.2019  19:20
Łukasz i demolka w Big Brotherze - nerwy puszczają, czy zaplanowana awantura?
Łukasz i demolka w Big Brotherze - nerwy puszczają, czy zaplanowana awantura? Fot: Big Brother TVN7

"Big Brother" i szokujące zachowanie Łukasza. Nowe wyzwanie wyzwoliło w nim zwierzęcą wściekłość i zaczął demolować sprzęt w domu Wielkiego Brata. Celowa i wyreżyserowana drama, czy po prostu puściły mu nerwy?

Łukasz Darłak odpadł z „Big Brothera”, ale produkcja programu go przywróciła, lekceważąc nominacje, głosowanie i pieniądze widzów. Następnie Wielki Brat poinformował, że Łukasz odpada, a później zmienił zadanie. Czy ktoś jeszcze zastanawia się dlaczego kontrowersyjny gej wydaje się nietykalny w programie?

Uczestnicy „Big Brothera” narzekali że, że robi dramy i się nie myje. A może właśnie przez te dramy TVN nie da go usunąć, licząc na większą oglądalność? Łukasz spełnia swoje zdanie, a przy okazji nowego wyzwania przeszedł sam siebie.

Uczestnicy Big Brothera - sekrety i informacje

Wielki Brat ujawnił intymne sekrety uczestników, takie jak np. liczba partnerek seksualnych, utrata dziewictwa oraz historie erotyczne. Przy okazji Łukasz dostał napadu szału i zaczął demolować dom Wielkiego Brata, by dostać się do sejfu z krępującymi informacjami. Na jego drodze stanął Oleh, czyli konkurent do serca Madzi i doszło do szarpaniny.

Cała Polska dowiedziała się później, w jakim wieku stracił dziewictwo. Wcześniej opowiadał, że „był epizod”, ale nigdy nie uprawiał seksu z kobietą.

Zobacz także

Łukasz i zadyma w Big Brotherze:

Czytaj także