18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wiemy kim jest Karolina

Nowa osoba w Big Brotherze tuż przed finałem

Wojciech Kozicki
13.06.2019  12:54
Karolina zjadła pierwsze śniadanie, a wkrótce ostatnia wieczerza
Karolina zjadła pierwsze śniadanie, a wkrótce ostatnia wieczerza Fot: tvn.pl

Finał „Big Brothera” i ostatni odcinek już w niedzielę 16 czerwca. Na kilka dni przed końcem reality show do domu Wielkiego Brata weszła nowa osoba. Internauci są w szoku. Dlaczego Karolina Włodarska nagle pojawiła się w programie? Kim ona jest?

"Big Brother" to ostatnio szalona karuzela niespodzianek. Wielki Brat przywracał już uczestników usuniętych przez widzów, lekceważąc ich głosowanie i wydane pieniądze. Zmieniał też wyniki, tłumacząc to „psikusem”. Tym razem znów wprowadził do domu nową uczestniczkę. Polacy poznali w środę Karolinę Włodarską.

Na ile dni się wprowadzasz? - zapytała Magda podczas przywitania.

Karolina w Big Brotherze

Opublikowano w sieci materiał wideo zatytułowany "Pierwsze śniadanie Karoliny". Można z niego wywnioskować, że... jest niemową. Nie odezwała się ani słowem, słuchając rozmów o chlebie i patrząc na krojenie marchewki. Po pierwszym śniadaniu szybko przyjdzie czas na ostatnią wieczerzę, bo w niedzielę koniec programu...

Wielki Brat robi co mu się podoba. Chociaż Łukasz Darłak odpad, nie zdziwiłoby nas, gdyby wygrał program…

Będzie druga edycja Big Brothera

Stacja TVN7 uchyliła rąbka tajemnicy w mediach społecznościowych i dla niektórych to nie będzie dobra wiadomość – będzie druga edycja „Big Brothera”. Wiadomo nawet kiedy znów wystartuje. Karolina Włodarska będzie uczestniczką nowego sezonu, a jej obecność jest formą promocji nadchodzących odcinków. Widzowie mieli już okazję ją nieco poznać, bo odpowiadała na ich pytania.

Kim jest Karolina Włodarska?

Jak podaje radiozet.pl, nowa osoba w "Big Brotherze" to 27-letnia modelka i mężatka z Warszawy. Ma 2 koty i psa, a najbardziej boi się chorób. Twierdzi, że rażą ją dwulicowość i agresja, więc nie rozumiemy dlaczego zdecydowała się wziąć udział w programie...

Czytaj także