Zrobiło się ostro

Nowy romans w Big Brotherze? "Konar odpalił pod kołdrą"

13.05.2019  21:17
Nowy romans w Big Brotherze?
Nowy romans w Big Brotherze? Fot: player.pl/Big Brother

„Big Brother” niedawno stawiał na udawany seks, a teraz na topie są romanse. Chociaż Igor i Angelika musieli się rozstać przez decyzję widzów, były bokser już najwyraźniej zapełnił pustkę w sercu.

Nowy „Big Brother” to ostatnio niemal same romanseŁukasz Darłak opuścił program, a jego miejsce w łóżku przy Magdzie zajął Oleh. Wyznał już jej nawet miłość, a widzowie ujrzeli namiętne pocałunki w łazience. Na tym jednak może się nie skończyć.

Magda, Igor... i Łukasz?

Magda twierdzi, że chce być odważna i działać w imię zasady „go with the flow”. Przyznała, że nie ma kaca normalnego. Być może nie wie, że Oleh mówił o gwałcie i zamierzał wziąć ją siłą.

Oleh nie uprawiał seksu od sierpnia. Igor i Radek udzielali mu więc porad, jak poradzić sobie z kobietą w łóżku. Ostrzegli, aby uważał, bo jak ”konar odpali się pod kołdrą”, będzie mu ciężko. Tymczasem do programu wrócił Łukasz. Zapowiada się krwawa bitwa o kobiece względy, bo w programie ma odbyć się walka bokserska. Czy Oleh znokautuje konkurenta, który nigdy w życiu nikogo nie uderzył?

Angelika, Igor i Magda

Angelika była blisko z Igorem, spędzili razem noc, a niektóry twierdzą, że uprawiali seks w „Big Brotherze”Uczestniczka odeszła, a Igor nie próżnuje.  Magda Zając już wskoczyła mu do łóżka, ale wszystko to podobno przez mikroport. Pozostali uczestnicy donoszą, że "kołdra się unosiła".

Po to są kobiety dla mężczyzn, żeby czynić dobro. Wzięła sprawy w swoje ręce – opowiadał Igor o wspólnej nocy z Magdą Zając.

Po alkoholu w „Big Brotherze” akcja się rozkręca. Widzowie mogli zobaczyć nagie pośladki Igora. Do akcji wkroczyła wówczas Zając i najwyraźniej chciała im się przyjrzeć z bliska. Wyznała Wielkiemu Bratu, że po prostu czuła chandrę i potrzebowała bliskości, a skoro Igor był blisko, to „skorzystała z jego usług”.

Magda podziwiała Igora nago - zanosi się na romans w Big Brotherze?
Magda podziwiała Igora nago - zanosi się na romans w Big Brotherze? Fot: player.pl/Big Brother
Czytaj także