18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

TVN odpala bombę

Zapowiadali i jest! Nowy uczestnik Big Brothera. Co za nazwisko!

27.03.2019  20:07
Big Brother wzbogaci się o nową osobę
Big Brother wzbogaci się o nową osobę Fot: TVN/Printscreen

TVN musiał - po krytycznych komentarzach - podkręcić atmosferę w Big Brotherze i wiadomo już, co zrobi, by było gorąco. W domu Wielkiego Brata  zagości nowy uczestnik.

Big Brother miał być wielkim hitem, ale póki co hitem nazwać go trudno. Wprawdzie przyciąga przed telewizory wielu widzów, ale już na przykład w głosowaniu udział brała tylko garstka. Ciągle też mierzy się z wątpliwościami uczestników - kolejni rozważają odejście!

Znana pisarka w Big Brotherze!

TVN musi jakoś poradzić sobie z problemami. Okazuje się, że w domu umieści nowego uczestnika. Producenci nie pójdą jednak za radą widzów. Big Brother nie wzbogaci się o "normalnego" człowieka tylko o gwiazdę!

Blanka Lipińska - bo to ona zasili ekipę Big Brothera - zdobyła popularność po napisaniu polskiej wersji "50 twarzy Greya". Jej "365 dni" wywołało niemałą sensację, doczeka się nawet ekranizacji.

O tym, że Blanka zamieszka w domu Wielkiego Brata, pisarka poinformowała na Instagramie. Do domu wejdzie podobno o godzinie 23.00!

Blanka Lipińska w Big Brother
Przeczytaj więcej
Komentarze