18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Aluzje seksualne i podryw w TVN

Romans w Big Brotherze? Robi się pikantnie

20.04.2019  16:37
"Big Brother" - był udawany seks, może być prawdziwy romans
"Big Brother" - był udawany seks, może być prawdziwy romans Fot: Big Brother TVN7

„Big Brother” próbuje się ratować, bo w domu Wielkiego Brata niewiele się dzieje. Udawany seks i znęcaniesię nad zwierzętami nie pomogły. Prawdopodobnie rodzi się pierwszy romans w programie, co może przynieść TVN większą oglądalność.

„Big Brother” miał być hitem. Tymczasem nawet uczestnicy programu narzekają na nudę, a niektórzy sami zdecydowali się odejść. Sceny udawanego seksu, nagie kąpiele i wyznania Łukasza o jego homoseksualnych przeżyciach erotycznych nie pomogły. Teraz w powietrzu wisi prawdziwy romans. Czy między bohaterami zaiskrzy?

Romans w "Big Brotherze"?

Angelika Głaczkowska dopiero weszła do programu jako uczestniczka rezerwowa, a już podkręciła akcję. Czyżby mieli się z Igorem ku sobie? W jednym z odcinków zaczęła mu nadskakiwać i zaproponowała zrobienie porannej kawy. Romantyczna atmosfera została zniszczona jak Godlewska w oktagonie przez Linkiewicz, bo pojawił się temat „kawy z lodem”.

Trochę porozmawialiśmy przez te 2 dni, w porządku dziewczyna, życiowa taka, normalna, nie żadna gwiazda. Myślę, że tak się nam ten kontakt ułoży, że będzie okej. Będziemy na pewno uprawiać różne aktywności – powiedział Igor.

Igor i Angelika odbyli nawet razem poranny trening. Nie obyło się oczywiście bez aluzji seksualnych. Oleh także wydaje się zainteresowany nową uczestniczką, więc może być gorąco.

Przeczytaj więcej
Komentarze