18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki Brat posunął się za daleko?

Big Brother ujawnił intymne sekrety uczestników

06.06.2019  17:32
Informacje o uczestnikach Big Brothera - tego nie chcieli ujawniać
Informacje o uczestnikach Big Brothera - tego nie chcieli ujawniać Fot: Big Brother TVN7

„Big Brother” znowu stawia na kontrowersje. Producenci programu wyraźnie chcieli wykreować na aferę i skłócić ze sobą uczestników. Nowe wyzwanie może być ciosem w ich relacje.

„Big Brother” znowu zaskakuje. Tym razem uczestnicy zostali podzieleni na „grupy wywiadowcze”. Zwycięzcy mieli poznać intymne szczegóły z życia swoich rywali. Czy jednak spodziewali się, że produkcja programu wejdzie aż tak z butami w ich życie? Walka o sejf z pikantnymi informacjami zakończyła się furiąi Łukasza, który zaczął demolować dom Wielkiego Brata.

Oleh i Madzia mają romans – migdalą się po kątach i wyznają sobie miłość. Wielki Brat już wcześniej próbował ich skłócić, pokazując Ukraińcowi jej liberalnych znajomych. Tym razem produkcja programu poszła o krok dalej.

Informacje o uczestnikach Big Brothera

Okazuje się, że Magda jest biseksualna. Była w związkach z 4 mężczyznami i 2 kobietami. Jak podaje wp.pl, „zakochuje się w gejach”, a  gdyby wróciła po śmierci, to chciałaby być właśnie gejem. Być może to tłumaczy jej bardzo bliską relację z homoseksualnym Łukaszem.

Okazało się także, że Igor miał w życiu 20 partnerek seksualnych. Miał też figlować z pewną redaktorką radiową w studiu podczas wywiadu.

Na tym jednak nie koniec rewelacji. Widzowie dowiedzieli się, że Łukasz stracił dziewictwo „w wieku 17 i 20 lat”. W jednym z odcinków mówił, że „był epizod” i uprawiał nigdy seksu z kobietą więc…

Czytaj także