18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Starcie jak w Fame MMA

Walka o kobietę w Big Brotherze. "Bolało jak mi załadował"

22.05.2019  10:25
Big Brother i walka bokserska Łukasz-Oleh
Big Brother i walka bokserska Łukasz-Oleh Fot: Player.pl

Nowy "Big Brother" stawia na udawany seks i romanse. Zapowiadało się, że kolejną „atrakcją” będzie przemoc, bo w programie miała odbyć się walka bokserska. Łukasz kontra Oleh – to miała być krwawa bitwa o serce Madzi. Wyszło jak zwykle…

Uczestnicy „Big Brothera” nadal wdają się w romanse. Madzia i Oleh całują się i wyznają sobie miłość, coraz bardziej między nimi iskrzy. Wielki Brat postanowił namieszać i wbrew decyzji widzów przywrócił do programu geja Łukasza. Przed odejściem wyznał Madzi swoje uczucie, a teraz musi patrzeć na migdaląca się parę. Ku ich zaskoczeniu, rozmawia z nimi o seksie i najwyraźniej zachęca do akcji.

Walka bokserska w Big Brotherze

TVN podkręca emocje. Chociaż Łukasz u Madzi nie ma szans, producenci programu chcieli, by odbyła się walka bokserska. Pojedynek Łukasz-Oleh nie był jednak mordobiciem. Widzowie zapewne liczyli na krwawą jatkę, ale było jednak jak w przypadku udawanego seksu w domu Wielkiego Brata.

Łukasz i Oleh zeszli z ringu pod pretekstem kontroli antydopingowej. Po chwili wrócili w dmuchanych strojach i rękawicach, które uniemożliwiały im zrobienie sobie krzywdy i pewnie miały też być zabawne. Zapewne stacja nie mogła sobie pozwolić na rozlew krwi i pobicie homoseksualisty, więc to było jedyne wyjście.

Chociaż walka była pozorowana i zawodnicy nie mogli nawet zadać sobie normalnych ciosów, Łukasz i tak ucierpiał.

Jak mi załadował to zabolało – żalił się Łukasz Wielkiemu Bratu.

Zobacz także
Walka w Big Brotherze
Walka w Big Brotherze Fot: player.pl

Łukasz płacze w programie: