Ludzie mają dość?

Porażka "Big Brothera". Wiadomo, ilu widzów głosowało

Wojciech Kozicki
25.03.2019  14:00
"Big Brother" w TVN - duża oglądalność i mało głosów
"Big Brother" w TVN - duża oglądalność i mało głosów Fot: Facebook.com/Big Brother TVN7

„Big Brother” w TVN miał być mega hitem i bić rekordy oglądalności. Tymczasem kolejni uczestnicy odchodzą i w Domu Wielkiego Brata najwyraźniej zaczyna się bunt. Buntują się chyba również widzowie, co widać po liczbie osób, która wysyła smsy.

Uczestnicy „Big Brothera” mają dość. Odszedł hodowca owiec Daniel Barłóg, zrezygnować chce także Marlena Klimczyk. Nad opuszczeniem domu Wielkiego Brata zastanawiała się także Natalia Wróbel, ale widzowie podjęli decyzję za nią i odpadła.

"Big Brother" - oglądalność i głosowanie

Choć TVN mówi o milionowej oglądalności "Big Brothera", widzowie nie wysyłają zbyt wiele smsów. Jak podaje pudelek.pl, różnica głosów między Natalią i Łukaszem wynosiła 30 i był to stosunek 52 do 48%. Portal wyliczył, że jeśli 4% to 30 głosów, to było ich w sumie 750. Głosować miało mniej niż 1000 osób.

Portal plotkarski przypomina, że koszt smsa to 3,69 zł z VAT. Opłata pobierana jest również, gdy oddaje się głos poprzez stronę internetową. Być może stacja telewizyjna powinna rozważyć opcję oddania telefonów uczestnikom, bo wtedy mogliby głosować sami na siebie i podnieśliby statystyki.

Przeczytaj więcej
Komentarze