18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Żenadometr nie wytrzymał

Big Brother i dziwne wyzwanie. Wiersze dla kur

06.05.2019  20:56
Big Brother i kolejne wyzwania -  czy to jest zabawne?
Big Brother i kolejne wyzwania - czy to jest zabawne? Fot: Big Brother TVN7

Narzekaliście, że w programie "Big Brother" robi się nudno? Walki na ciasto i rozmowy z roślinami to dla was za mało emocji? W takim razie TVN przygotował dla was prawdziwą bombę, bo uczestnicy programu otrzymali niezwykłe zadanie.

„Big Brother” już nie stawia na udawany seks i romans Igora z Angeliką. Czas na trochę „rozrywki”. Wielki Brat zażądał, by uczestnicy programu posprzątali kurnik. To jednak nie wszystko, trzymajcie się mocno… rozkazał, by zorganizowali program artystyczny dla drobiu.

Dla wygranej i poklasku uczestnicy są gotowi na wszystko. Tańczyli wokół kur i ułożyli dla nich piosenkę o „goleniu jajek w umywalce”. Chłopak Justyny napisał nawet dla nich wiersz.

Big Brother i kury

Co za afera! Okazało się, że zginęła jedna z kur, którą nazywano Ruda. Rozpoczęło się śledztwo, co mogło stać się z ptakiem.

Codziennie przychodziła, dziobała mi buta. Zachowywała się jak mój kot – rozpaczała Madzia stęskniona za zaginionym ptakiem.

Wyzwanie w Big Brotherze

Kura się znalazła. Ku zaskoczeniu wszystkich, sama wróciła do kurnika. Magda i Bartek otrzymali jednak karę za niedopilnowanie ptaka i musieli chodzić związani liną do odwołania. Dodatkowo, Magda miała zawiązane oczy i musiała tak zjeść lody. Trzeba przyznać, ubaw po pachy…

Ciekawe gdzie ona była, co widziała. Jaka mądra, że na noc wróciła do domu – zastanawiała się Justyna.

Przeczytaj więcej
Komentarze