co zrobi TVN?

Afera w Big Brotherze. Zapominieli wyłączyć mikrofon, widzowie są wściekli

04.04.2019  17:55
Big Brother
Big Brother Fot: TVN/Printscreen

Big Brother jest ustawiony! - grzmią widzowie i pokazują dowód. To nagranie z rzekomej wizyty u lekarza, w czasie której Izie zapomniano wyłączyć mikrofon.

To, co odkryli właśnie widzowie Big Brothera, może mocno namieszać i jeszcze bardziej zaważyć na i tak już nadszarpniętym wizerunku producentów show. Okazuje się, że osoby śledzące losy zamkniętych w luksusowej willi Polaków, najprawdopodobniej są okłamywane. Jak? Program ma być ustawiony!

Teoria spiskowa czy może prawda? Użytkownik YouTube o pseudonimie Odyniec pokazuje dowód. To część transmisji Big Brothera z momentu, gdy jedna z uczestniczek - Iza - wybiera się do lekarza. Problem w tym, że w czasie wizyty dalej ma włączony mikrofon.

Widzowie oszukani? Izę odwiedzili znajomi

Chora Iza podobno wyszła się zbadać, jednak w gabinecie lekarskim nie było medyka, a jej znajomi. Skąd to wiadomo? Widzowie śledzący transmisję z domu Wielkiego Brata usłyszeli szepty. Do ich uszu dotarło między innymi "boże, jak się cieszę, że was widzę", "kocham cię" i cmoknięcie. Czyżby wizyta u doktora była tak naprawdę przykrywką do spotkania ze znajomymi?

W sieci już zaczyna wrzeć, a widzowie są oczywiście oburzeni. Czy oburzenie to dotrze do producentów i czy zareagują na swoją wpadkę? A co najważniejsze - jak się z tego wytłumaczą? Czekamy z niecierpliwością na rozwój wydarzeń!

Przeczytaj więcej
Komentarze