18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dostała burę od produkcji

Big Brother jest tak nudny, że nawet prowadząca go nie ogląda?

11.04.2019  12:50
Agnieszka Woźniak-Starak nie orientuje się w programie, który prowadzi
Agnieszka Woźniak-Starak nie orientuje się w programie, który prowadzi Fot: Beata Zawadzka/East News

Agnieszka Woźniak-Starak prowadzi niedzielny program „Big Brother Arena” Niestety jej zainteresowanie programem jest tak małe, że nie ogarnia co dzieje się w domu Wielkiego Brata. Potrzebowała pomocy w zorientowaniu się w aktualnych wydarzeniach.

Agnieszka Woźniak-Starak i Bartek Jędrzejak to duet, który w każdą niedzielę podsumowuje tydzień mieszkańców domu Wielkiego Brata. Ogłaszają też, kto odpada z programu. Niestety, jak podaje „Fakt”, program nie interesuje prowadzącej go dziennikarki. Ta potrzebowała pomocy nawet w zapoznaniu się z najważniejszymi faktami i zawiłościami w relacjach między uczestnikami.

Woźniak-Starak nie ogląda „Big Brothera”, ale go prowadzi

Według gazety dziennikarka i prezenterka przed niedzielnym, czwartym już odcinkiem „Big Brother Arena” potrzebowała pomocy ze strony produkcji. Jedna z osób pracujących przy programie spędziła z nią cały dzień w garderobie tłumacząc, co dzieje się w programie.

Gazeta powołuje się na swojego informatora na miejscu. Ten nie tylko skrytykował wiedzę Agnieszki Woźniak-Starak na temat show, które przecież prowadzi, ale też wytknął jej liczne wpadki na próbach i w trakcie programu na żywo.

Agnieszka Woźniak-Starak na dywaniku TVN

Jej ignorancja została zauważona przez władze stacji. Agnieszka miała nawet zostać wezwana "na dywanik" i pouczona o tym, że oglądanie „Big Brothera” to jej obowiązek. Prezenterka obiecała ponoć poprawę i aktywniejszy udział w promowaniu reality show. Jednak zgodnie z zasadą „z niewolnika nie ma pracownika” nie wróżymy jej dużych sukcesów w prowadzeniu programu. Być może okazał się on zbyt nudny, by dziennikarka była w stanie śledzić go na bieżąco.

Przeczytaj więcej
Komentarze