18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

TVN z kontrolą na karku

Dramat w Big Brotherze. Magda załamana, Wielki Brat wściekły

14.06.2019  20:53
Dramat w Big Brotherze. Wielki Brat wściekły
Dramat w Big Brotherze. Wielki Brat wściekły Fot: TVN7/Printscreen

W Big Brotherze wydarzyło się coś naprawdę złego. Na tyle, że uczestnicy się podłamali, Magda omal nie zwymiotowała, a Wielki Brat wściekł. Teraz TVN oskarżany jest o znęcanie się nad zwierzętami.

Kilka tygodni temu Wielki Brat powierzył uczestnikom show ważne i odpowiedzialne zadanie - dostali kilka kur pod opiekę. Niestety, tuż przed zakończeniem programu, doszło do ptasiej tragedii - jeden z ptaków zdechł z wycieńczenia, dwa zostały porwane przez lisa.

Ostatnia ocalała kurka decyzją Wielkiego Brata opuściła kurnik. Winą za śmierć ptaków zostali obarczeni uczestnicy show.

Widzowie wściekli na produkcję

Rudy drapieżnik porwał dwie kury z podwórka dzień po dniu, na oczach domowników. Sytuacja ta naprawdę dotknęła uczestników Big Brothera - kury były ich jedynym związkiem ze światem i towarzyszyły przez prawie cały program.

Tymczasem widzowie Big Brothera wściekli się na produkcję i są pewni - żadnego lisa nie było - kury padły z wycieńczenia, bo kurnik stoi na słońcu, a producenci show o nie nie dbali. Ktoś nawet złożył skargę na TVN do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Skierowaliśmy wniosek na piśmie, o wszczęcie postępowania w wskazanej sprawie, do Głównego Inspektoratu Weterynarii, w związku z podejrzeniem naruszenia określonych przepisów ustawy o ochronie zwierząt, także pod kątem pilnej kontroli dobrostanu ptaków wykorzystywanych do celów rozrywkowych - informuje TOZ.

Czytaj także
Przeczytaj więcej