uczestnicy na siebie donosili

Big Brother: „Łukasz wali w c**a”

05.04.2019  21:32
W Big Brotherze szykuje się kolejny konflikt?
W Big Brotherze szykuje się kolejny konflikt? Fot: TVN print screen

Kolejny odcinek „Big Brothera” to kolejne „rewelacje” na temat uczestników programu. Tym razem poznaliśmy donosy mieszkańców na siebie nawzajem. Kto wypadł najgorzej?

W domu wielkiego brata od początku odcinka rosło napięcie między uczestnikami. Najpierw na języki wzięta została Magda – nowa uczestniczka, potem oberwało się Łukaszowi, a na końcu całej reszcie. Wszystko za sprawą donosów, które mieszkańcy pisali na siebie nawzajem przez cały mijający tydzień.

Magda nie przypadła wszystkim do gustu

Dzień w „Big Brotherze” rozpoczął się od nietypowego zadania dla Magdy i Łukasza – mieli oni umyć wszystkie okna na parterze willi. To z powodu ich opieszałości przy wykonywaniu innych zadań. W międzyczasie inni uczestnicy show odpoczywali albo plotkowali. Temat rozmów stała się. m.in. nowa postać w reality show – Magda.

Mam duży problem z nową Magdą. Jej sposób bycia jest taki głośny, przaśny, powoduje u mnie podświadome rozdrażnienie –żaliła się innym Iza

Tymczasem Igorowi i Radkowi za skórę zalazł Łukasz, o czym bardzo chętnie wspólnie dyskutowali. Ich głównym zarzutem wobec niego było to, że nie słucha innych, często wręcz lekceważy pozostałych uczestników.

Zachowuje się jak lewus totalny. Nie chce słuchać innych, może trzeba go je**ąc, żeby zrozumiał – zastanawiał się Igor

- szuka k**wa zaczepki – wtórował mu Radek.

Uczestnicy „Big Brothera” pisali donosy

W ramach zabawy w tydzień grzechów, Wielki Brat poprosiła uczestników o donoszenie na siebie nawzajem. Mieli oni wypisywać grzechy i niecne zachowania innych lokatorów willi. Na koniec tygodnia podczas wspólnego spotkania odczytali na forum kartki ze skargami. Co myślą o sobie nawzajem?

„Łukasz wali w c**ja”

Okazało się, że spora część donosów nie do końca jest tym, czym powinna. Izie np. dostało się za to, że „jest za miła”, a Magdzie że jest powolna. To raczej mały kaliber występku. Jednak z pewnością nie wszystkim mieszkańcom domu wielkiego brata było do śmiechu podczas odczytywania donosów. Kasia dowiedziała się, że jest „pazerna” i łakoma, bo „ciągle chce gryza”. Z kolei Justynie zarzucono, że „sto razy dochodzi do puenty” w związku z czym powinna mówić zwięźlej. Wśród skarg pojawiło się też golenie przyrodzenia w wykonaniu Igora, który chyba znakomicie się bawił podczas tej czynności. I o ile większość tych donosów pisana była z przymrużeniem oka, o tyle Łukaszowi oberwało się chyba na poważnie.

Łukasz wali w chuja. Traktuje go jak dziewczynę – dowiedzieliśmy się z donosu, do którego przyznał się Igor

Czyżby szykował się kolejny konflikt na antenie? Tym razem między Łukaszem i Igorem?

Przeczytaj więcej
Komentarze