Szykuje się romans?

„Big Brother”: Łukasz wierzy, że nowy uczestnik jest gejem

15.04.2019  21:37
Łukasz otrzymał tajna misję
Łukasz otrzymał tajna misję Fot: TVN/screen

Kolejny odcinek „Big Brothera” przyniósł nieoczekiwane wieści na temat nowych uczestników i ich misji. W jednym z nich Łukasz upatruje też ukrytego geja.

Z programem „Big Brother” pożegnała się Klaudia Marchewka. Ale przy okazji Wielki Brat przygotował kadrową zmianę. Do programu weszło dwoje nowych uczestników. Jak dotąd ich pobyt w willi jest ściśle tajny, i nawet mieszkańcy domu nie wiedzą o obecności nowych lokatorów. Jedynie Łukasz został „wtajemniczony” w sytuację.

Nowy uczestnik jest gejem?

Nowa dwójka uczestników to Angelika Głaczkowska i Jakub Pyśk. Oboje zostali na razie ulokowani w tajnym pokoju w korytarzu wymian. O ich pobycie w willi nie wie jeszcze nikt z mieszkańców, poza Łukaszem, który został oficjalnie mianowany łącznikiem między mieszkańcami domu, a nowymi lokatorami. Ma tez przynosić im po kryjomu jedzenie i doglądać.

Co ciekawe, największe zainteresowanie Łukasza wzbudził właśnie Jakub.

-Myślałem, ze moim zadaniem będzie wybrać uczestnika, który wejdzie do domu. Wtedy postawił bym na Kubę. Zastanawiam się, czy jest gejem. Ma w sobie coś takiego, co od razu rzuciło mi się w oczy – mówił w pokoju zwierzeń, gdy już dowiedział się jakie będzie jego zadanie

Łukasz zajada się sushi, gdy inni mają zimne parówki

Tajna misja Łukasza z pewnością może być dla niego korzystna. Zwłaszcza, że po nieudanych zakupach Izy, mieszkańcu musieli zwrócić do „sklepu” produkty o równowartości 800 złotych. W odstawkę poszły więc nie tylko papierosy, ale też pieczywo, owoce i spora części produktów spożywczych. Czym innym dysponują jednak ukryci nowi mieszkańcy. I to właśnie na tym najbardziej skorzystał Łukasz.

Podczas gdy inni uczestnicy programu jedli na kolację resztki i zimne parówki, on raczył się Sushi i słodkościami wspólnie z Angeliką i Jakubem.

Kto w tym tygodniu został nominowany?

To nie jedyne ciekawostki, jakie w ostatnich dniach pojawiły się w programie. Dowiedzieliśmy się także, kto w tym tygodniu został nominowany do puszczenia show. Są to: Magda Zając, która otrzymała 4 nominacje od mieszkańców, Łukasz (także 4 nominacje) i Kasia, którą wskazało pięć osób. Teraz o ich losie zdecydują widzowie i internauci, którzy przez najbliższy tydzień będą głosować, kto powinien opuścić program.

Tymczasem dwójka nowych uczestników ma być przez najbliższe dni utrzymana w tajemnicy przed innymi lokatorami. Ich zadaniem jest też obserwowanie „starych” mieszkańców. Ta prośba pojawiła się nie bez powodu, gdyż na koniec tygodnia Jakub i Angelika wskażą jedną osobę, której przyznają immunitet.

Przeczytaj więcej
Komentarze