Gorąco w Big Brother

Maciej się doigrał. Groził pobiciem, wyrzucili go z domu

01.04.2019  15:59
Maciej wyrzucony z Big Brother
Maciej wyrzucony z Big Brother Fot: TVN/Printscreen

Dom Wielkiego Brata opuszcza kolejny uczestnik. Maciej Borowicz groził Łukaszowi i łamał regulamin. W końcu poniesie karę - musi się wyprowadzić.

Maciej Borowicz to ten uczestnik Big Brothera, który co chwilę podpadał współlokatorom. Mężczyzna jest wyjątkowo butny i co chwila wywoływał konflikty. Już na samym początku omal nie stracił szansy na mieszkanie w willi, jednak widzowie okazali się dla niego łaskawi. Tym razem nie było już tak dobrze.

Maciej Borowicz wyrzucony z Big Brother

W niedzielę Maciej Borowicz i Karolina Wnęk zostali nominowani przez współlokatorów do opuszczenia programu. Okazuje się jednak, że Maciek wyników głosowania widzów nie doczeka, bo w willi Wielkiego Brata już go nie ma!

Na oficjalnych stronach Big Brother w mediach społecznościowych pojawiła się szokująca informacja: Maciej opuścił program. W relacjach z willi Wielkiego Brata oglądać możemy za to zszokowanych, komentujących sprawę domowników.

Maciej groził Łukaszowi, jest kara

Gdy w niedzielę okazało się, że program opuszcza Tomasz, Maciej nie krył rozczarowania. Stwierdził, że wynik głosowania jest niesprawiedliwy, a w swoim komentarzu posunął się do paskudnej groźby.

Roz***wię mu łeb. Naprawdę, jak go spotkam na jakimś finale, wy**bię mu w ryj - mówił zdenerwowany o Łukaszu.

Ponadto Maciej kilkakrotnie miał łamać regulamin.  Teraz mężczyzna - decyzją producentów - opuścił karnie program.

Maciej Borowicz, za wielokrotne złamanie regulaminu, opuścił Dom Wielkiego Brata. W poniedziałek rano, w związku z wielokrotnym złamaniem regulaminu przez Macieja Borowicza, Wielki Brat zdecydował, że uczestnik w trybie natychmiastowym musi opuścić program - czytamy w komunikacie TVN.

Nowy uczestnik ma się pojawić w domu Wielkiego Brata w najbliższych dniach.

My jednak pozostajemy - jeszcze przynajmniej przez kilka następnych godzin - ostrożni. Wszak dziś pierwszy kwietnia, kto więc wie, może wyrzucenie Maćka to zakrojony na szeroką skalę żart na Prima Aprilis?

Przeczytaj więcej
Komentarze