Skandaliczne zachowanie nowych uczestników

Big Brother: „Magda ma d**ę jak szafa trzydrzwiowa”

16.04.2019  21:46
Nowi uczestnicy nie podobają się internautom
Nowi uczestnicy nie podobają się internautom Fot: TVN/screen

Nowi uczestnicy „Big Brothera” nadal zamknięci są w tajnym pokoju, co chyba nie wpływa  na nich najlepiej.  Bez ogródek krytykują i naśmiewają się z innych, co nie spodobało się internautom.

Program „Big Brother” z reality show zamienia się powoli w operę mydlaną. Uczestnicy płaczą, obgadują się po kątach i są wobec siebie niemili. Podobny nastrój udzielił się nowym mieszkańcom, którzy wciąż zamknięci są w tajnym pokoju i z ukrycia obserwują innych. Bez ogródek powalają sobie więc na naśmiewanie się i krytykowanie innych.

„Ma d**ę jak szafa trzydrzwiowa”

Najchętniej do krytykowania i obśmiewania innych wyrywa się Angelika. Dziewczyna obserwując życie codzienne mieszkańców domu Wielkiego Brata, bez ogródek i bezczelnie wypowiadała się o innych uczestnikach. Na pierwszy ogień poszła Magda Wójcik, która podpadła Angelice swoimi kształtami.

Jaką ona wielką d**ę! Jak szafa trzydrzwiowa – rzuciła bez ogródek Angelika, a wtórował jej współlokator, Jakub 

Dziewczyna nie miała litości również dla Kasi, z której śmiała się, że dużo je, czy dla Łukasza, który zajmuje się nowymi uczestnikami i przynosi im jedzenie a nawet dodatkową kołdrę.

Jak on może paluchem wyjadać ten dżem. Nie lepiej wziąć łyżkę? I pewnie pusty słoik schowa do lodówki – naśmiewała się z chłopaka

Oberwało się także nawykom żywieniowym grupy, gdyż późnym wieczorem zdecydowali się na kolację. To nie spodobało się Angelice, bo jej zdaniem jedzenie tak późno jest niedopuszczalne. Krytyka nie ominęła nawet jednego z najcichszych i najspokojniejszych uczestników – Oleha. Zdaniem niedoszłej lokatorki domu, chłopak nie ma nic do powiedzenia, ciągle milczy a przyczyną tego jest prawdopodobnie jego głupota.

Internauci krytykują nowych uczestników

Takie zachowanie dwójki, która jeszcze oficjalnie nie poznała się z uczestnikami reality show, nie umknęło uwadze telewidzów i internautów. Na Angelikę posypały się gromy.

Jak mnie Ci nowi a raczej ta dziewczyna już drażni tak fałszywa jest wszystkich zjeżdża a sama wygląda jak mop – komentuje jedna z internautek

Ci nowi fałsz totalny i Dwulicowość. Komentują innych wygląd a sami wyglądają jak ciupcioki. Szczególnie ta mądralińska. – możemy przeczytać w innym komentarzu

A to jedne z łagodniejszych określeń, jakie pojawiło się w kierunku dziewczyny. Widzowie skrytykowali ich zachowanie i nazwali je wrednym. Co więcej, zaproponowali aby Wielki Brat pokazała reszcie grupy ich wyśmiewające wypowiedzi.

Przeczytaj więcej
Komentarze