18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki Brat oszukuje Polaków?

Magda odpadła z Big Brothera. Widzowie piszą o oszustwie

27.05.2019  12:34
Big Brother i kolejne nominacje - odpadła Magda Zając
Big Brother i kolejne nominacje - odpadła Magda Zając Fot: Facebook.com/Big Brother TVN7

„Big Brother” i kolejne nominacje – tym razem odpadła Magda Zając. Sądząc po tym jak TVN oszukiwał i lekceważył głosy widzów, pewnie nie płaczą po hodowczyni krów. Przy okazji na moment do programu powróciła Katarzyna Olek i chociaż wykonała piosenkę, nie poszło jej śpiewająco.

„Big Brother” i kolejne rozstanie. Z programu odpadła Magda Zając, czego sama spodziewała się już od kilku tygodni. Stało się to jednak w momencie, gdy zaczęło iskrzyć między nią, a Igorem. Wskoczyła mu do łóżka i z bliska oglądała jego nagie pośladki. Jako pierwsza bez wstydu brała nagie kąpiele.

Przypominamy, że Zając weszła do programu po karnym usunięciu z niego Macieja, który groził Łukaszowi pobiciem.

Sieję wszystkie rośliny typu rzepak, pszenica, kukurydza – mówiła Zając Chajzerowi przed wejściem do domu Wielkiego Brata.

Big Brother kontra widzowie

Chociaż odważna hodowczyni krów odpadła, to widzowie nie traktują tego poważnie. Swoimi głosami usunęli niedawno geja Łukasza, a Wielki Brat i tak przywrócił go do programu. Pojawiły się komentarze, że doszło do oszustwa, bo tym razem znów powinien odpaść Łukasz, a produkcja mogła zostawić go w reality show, by dalej robił dramy i zamieszanie.

Kasia Olek śpiewa w Big Brotherze

Kasia Olek nie ukrywała, że chce być gwiazdą. Wielokrotnie mówiła, że chciała śpiewać i program był okazją, by zaprezentować swój talent. Odpadła, ale pozwolono jej na moment wrócić, by wykonała piosenkę. Sądząc po komentarzach widzów, zapewne widzą ją na jedenej scenie razem z siostrami Godlewskimi. Totalnie rozjechała się z podkładem muzycznym, który skończył się, gdy miała do zaśpiewania jeszcze połowę utworu.