18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki Brat patrzy

Big Brother. Nagie pośladki i głowa między nogami. Kto opuścił dom?

18.03.2019  20:55
Big Brother. Kto opuscił program?
Big Brother. Kto opuscił program? Fot: TVN/Printscreen

Uczestnicy najnowszej edycji Big Brother dopiero zamieszkali w domu Wielkiego Brata, a już szaleją. Widzów raczyli między innymi pijackimi śpiewami, "irlandzką głową" między nogami i pokazywaniem pośladków.

Atmosfera w domu Wielkiego Brata jest coraz lepsza. Drętwe początki powoli zamieniają się w dobrą imprezę, a uczestnicy coraz lepiej czują się w swoim towarzystwie. Niestety, nie każdemu dane było się integrować.

Agnieszka Raczyńska i Maciej Borowicz jako pierwsi zostali nominowani do opuszczenia programu i musieli spędzić noc w odosobnieniu, na tarasie. Dwójce uczestników towarzyszył jedynie alkohol, a ten zdecydowanie nie sprzyjał Maciejowi.

Big Brother. Maciej pokazuje pośladki

31-latek z Poznania wypił tak dużo, że uraczył kolegów w domu swoimi nagimi pośladkami. Te pokazywał towarzyszom przez okno. Później śpiewał o części ciała na cztery litery i w końcu kompletnie pijany ułożył się do snu na ziemi.

W tym czasie w domu Big Brothera również było wesoło. Uczestnicy show nie szczędzili sobie alkoholu, bawili się w przebraniach (jeden z uczestników znalazł strój Irlandczyka, z głową między nogami), a później pijani położyli się spać w jednej z sypialni. Tę udało im się wygrać w konkursie - musieli odpowiadać Wielkiemu Bratu na pytania dotyczące współlokatorów.

Big Brother. Kto opuścił program?

Rankiem Wielki Brat ogłosił wynik głosowania i podał decyzję, kto opuści program. Głosami widzów z domem Big Brothera na samym początku programu pożegnała się Agnieszka.

Big Brother. Uczestnicy czekają na werdykt
Agnieszka jako pierwsza opuściła program

logo Tu się dzieje